Iskanje: allianz

sreda, 6. marec

Šport > NogometNogomaniapred 22 dnevi
Slavko Vinčić je imel srečo, da se ni poškodoval, ko mu je nerodno spodrsnilo v prvem polčasu včerajšnje tekme na Allianz Areni v Munchnu.

torek, 5. marec

Šport > NogometSiol.netpred 22 dnevi
Slika članka
Bavarski stroj spet melje, Mbappe dokončal delo
Prva četrtfinalista nogometne lige prvakov sta PSG in Bayern München. Brez presenečenja torej. PSG je branil prednost dveh zadetkov s prve tekme, že v prvem polčasu povratne tekme pa je Realu Sociedadu Kylian Mbappe zabil prvič, v drugem še enkrat. Tekmo so Parižani dobili z 2:1. Bayern München, ki je v zanj neznačilni rezultatski krizi, je proti Laziu lovil zaostanek z 0:1 in že ob koncu prvega dela igre z dvema goloma z glavo pripravil preobrat. Peti gol v letošnji ligi prvakov je zabil Harry Kane, za 2:0 pa Thomas Müller. Za izid tekme 3:0 je Kane v drugem polčasu zabil še drugič. Na Allianz Areni so tekmo sodili slovenski sodniki, na čelu s Slavkom Vinčićem.

nedelja, 25. februar

Šport > NogometSiol.netpred 31 dnevi
Šeško zabil Bayernu, a ostal brez točk. Borussia izgubila v Dortmundu.
V 23. krogu nemškega prvenstva je bil v ospredju sobotni derbi na Allianz Areni med Bayernom in RB Leipzigom, pri katerem je Benjamin Šeško tekmo začel v prvi postavi in v 70. minuti zadel za 1:1, a so Bavarci po drugem zadetku Harryja Kana v sodnikovem dodatku prišli do zmage z 2:1. Bayern zdaj za vodilnim Bayerjem zaostaja osem točk, ta je že v petek z 2:1 premagal Mainz. V tej sezoni še vedno neporaženi Bayer je tudi popravil rekord Bayerna, saj v vseh tekmovanjih ni doživel poraza na 33 zaporednih tekmah. V nedeljo je Hoffenheim v gosteh presenetil četrtouvrščeno Borussio Dortmund (2:3).

sobota, 24. februar

Šport > NogometSNPortal.sipred 32 dnevi
V 23. krogu nemške Bundeslige je Bayern, na domači Allianz Areni, gostil RB Leipzig. Domača zasedba je zmagala z rezultatom 2:1. Benjamin Šeško se je vpisal med strelce, kljub temu pa so rdeči biki ostali brez točk. Prvi polčas se je odvil brez rezultatskih sprememb. Ekipi sta na odmor odšli z začetnim izidom 0:0. V … The post Rdeči biki doživeli boleč poraz: Benjamin Šeško strelec edinega zadetka gostov appeared first on Slovenski nogometni portal .

ponedeljek, 19. februar

ŠportDelopred 37 dnevi
Tuchlov krvnik bi lahko bil Benjamin Šeško
Tretji zaporedni poraz Bayerna ni prinesel odstavitve trenerja Thomasa Tuchla. V soboto na Allianz Areni gostuje Leipzig. Bavarci brez lovorike leta 2012.

nedelja, 21. januar

SlovenijaDnevnikpred 66 dnevi
Podjetja na globalni ravni kot največje tveganje za poslovanje v letošnjem letu vidijo kibernetske napade, izhaja iz raziskave družbe Allianz. Kibernetski incidenti so se tretje leto zapored uvrstili med najpomembnejša tveganja za podjetja na...
Šport > NogometEkipa24pred 66 dnevi
Werder šokiral Bayern na Allianz Areni
Nogometaši nemškega prvaka Bayerna so v tekmi 18. kroga bundeslige doživeli poraz na domačem terenu. Na Allianz Areni je Werder, ekipa s spodnjega dela lestvice, zmagal z 1:0. Bayern tako ob tekmi manj zdaj za vodilnim Bayerjem še vedno zaostaja sedem točk (48-41). Več na Ekipa24.si

sobota, 20. januar

Raziskava: Slovenska podjetja najbolj zaskrbljena zaradi naravnih nesreč
Podjetja na globalni ravni za največje tveganje poslovanju v letošnjem letu vidijo kibernetske napade, izhaja iz raziskave družbe Allianz. Podatki za Slovenijo, ki je bila letos prvič vključena v raziskavo, kažejo, da so slovenska podjetja najbolj zaskrbljena zaradi naravnih nesreč, kot so nevihte, poplave in potresi.