3.000 hektarjev v roke Hrvatov: kaj vse je čudno ...

Poglejte to razkošje nad Izolo: največja posest ...

V hudi prometni nesreči na primorski avtocesti ...

0 27.04.2024 07:58:42

Dobovec in Vrhnika do drugih polfinalnih zmag

nzs
Igralci Dobovca so v polfinalu še drugič premagali Oplast. Tokrat so v Kobaridu slavili z 1:0 in jim le še ena zmaga manjka za preboj v finale. Do druge zmage je prišel tudi Siliko Vrhnika, v gosteh je The Nutrition Extrem premagal s 3:1.

V Kobaridu sta ekipi prvi polčas končali brez golov, v 24. minuti pa je branilce naslova, ki so prvi obračun dobili s 3:1, v vodstvo popeljal Lucas Anderson Pereira, kar je pomenilo tudi končni izid.

The Nutrition Extrem je doma poskusil izničiti zaostanek s prve tekme, ki so jo dobili igralci Silika Vrhnike s 5:3. Po polčasu brez golov so v 32. minuti zadeli Vrhničani, uspešen je bil Uroš Đurić.

Pet minut pozneje so gostitelji izenačili prek Žana Štepca, toda v 38. minuti so se spet znašli v zaostanku po golu Nikole Jandrića. Končni izid je v 40. minuti postavil Nejc Berzelak.

Tretji tekmi bosta 3. maja, morebitni četrti in peti pa 7. in 10. maja.

Izidi:
Oplast Kobarid - Dobovec 0:1 (0:0)
Strelec: 0:1 Pereira (24.).
(Dobovec vodi z 2:0 v zmagah)

The Nutrition Extrem - Siliko Vrhnika 1:3 (0:0)
Strelci: 0:1 (Đurić (32.), 1:1 Štepec (37.), 1:2 Jandrić (38.), 1:3 Berzelak (40.).
(Siliko vodi z 2:0 v zmagah).

Značke: futsal, dp, polfinale