Peter Gregorčič igra Janševo igro: glavni cilj ...

Velika drama kapetana Celja: Po tekmi z Domžalami...

Poleg britanskega škandala, Rebel razkriva tudi druga sporna povabila, vključno z 2-milijonsko ponud Odkrito.si

Naročilo knjige OZADJE REPORTERJA IN MAGA
Magazin

Luka Dončić od obale do obale: Gledalci so noreli ob prodoru in finti našega asa! (VIDEO)

Deli na:

Slovenski košarkar Luka Dončić je ob porazu madridskega Reala v 24. krogu evrolige s 83:86 proti Fenerbahčeju prispeval 14 točk v 29 minutah igre in ob tem dodal še štiri podaje in skoka.

Za špansko ekipo je Anthony Randolph v 21 minutah prispeval devet točk, štiri skoke in dve podaji. Dončić je poskrbel za potezo tekme s prodorom skozi obrambo Turkov,

Od "slovenskih" ekip je nocoj igrala tudi Crvena zvezda, Alen Omić je ob zmagi Beograjčanov nad Unicajo Malogo z 80:76 prispeval zgolj skok.

Že sinoči so košarkarji Brose Bamberga izgubili proti Valencii v gosteh s 70:86, Aleksej Nikolić je v slabih šestih minutah dosegel pet točk. Žalgiris Bena Udriha, ki ga ni bilo v postavi, je doma ugnal Barcelono z 90:74.

Anadolu Efes je v gosteh pri Olimpii iz Milana izgubil s 64:77, Zoran Dragić zaradi poškodbe ni igral za goste.