Kučanova huda napaka: Drnovška je imel za ...

Avtor selfija v velikih težavah: zaradi vdora na ...

Skrito v raju: 'Ela' nenadoma vidno spremenjena?

Je zaradi tega počilo med Đokovićem in ...

0 23.11.2018 23:02:18

Budućnost do tesne zmage nad CSKA

Bodućnost presenetila Ruse.

Košarkarji Budućnost s Slovencem Alenom Omićem so v domači Podgorici v 9. krogu evrolige pripravili prvovrstno presenečenje in z 93:92 premagali moskovski CSKA ter Rusom prizadejali prvi poraz v sezoni v tem tekmovanju. Omić je k zmagi prispeval 5 točk in pet skokov.

V dresu Budućnosti je bil z 18 koši najbolj razpoložen Earl Clark, na nasprotni strani je še koš več dosegel Nando de Colo.

Jaka Blažič se je z Barcelono veselil zmage nad Armani Olimpio iz Milana z 90:80. Slovenski košarkar je na tekmi dosegel osem točk.

Že v četrtek je prvi poraz v sezoni doživel tudi madridski Real Klemna Prepeliča in Anthonyja Randolpha je namreč doživel prvi poraz, Olympiacos je bil boljši z 88:83. Randolph je na igrišču preživel 25 minut, malo mu je zmanjkalo za dvojni dvojček, saj je končal pri devetih točkah in devetih skokih. Prepelič pa je v desetih minutah zbral po tri skoke, podaje in točke.

Značke: košarka, evropa