Racman na Dobu: kdo od znanih menedžerjev je pred...

Uau! Luka razkril, koliko avtomobilov ima trenutno...

0 24.04.2018 18:31:26

Kazahstanci povozili Britance

iihf
Hokejisti Kazahstana so v zadnji tekmi drugega kroga svetovnega prvenstva divizije I (skupina A) v Budimpešti premagali Veliko Britanijo s 6:1 (1:1, 2:0, 3:0).

Že v ponedeljek so svoje v tem krogu opravila preostala štiri moštva, Slovenija je izgubila s Poljsko z 2:4, Italija pa z Madžarsko z 2:3.

Kazahstanci so v tekmo vstopili kot favoriti, toda Britanci so po uspehu proti Sloveniji tudi nekoliko zvišali pričakovanja. Začeli so dobro, povedli že v tretji minuti, potem pa so Kazahstanci prevzeli stvari v svoje roke. Po polovici tekme, Britanci so imeli izid 1:1 do 33. minute, so nasprotnike povsem nadigrali in jim do vrha napolnili mrežo, končni izid je bil 6:1.

V sredo bo na SP na sporedu popoln tretji krog, ob 13.30 ga bosta začela Italija in Kazahstan, ob 16. nadaljevala Velika Britanija in Poljska, zvečer ob 19.30 pa končali Madžarska in Slovenija.

Značke: hokej, sp