Genialno! Rüdiger vratarju Reala pomagal pred ...

Skrito v raju: Igralka blestela na fotografiranju ...

nu
1 20.10.2018 15:03:25

POGLEJTE, kaj so DOSODILI REALU! Na pomolu je bil ŠKANDAL, potem se je zgodilo TOLE! (video)

Stvari so za madridski Real postale neznosne. Z VAR-om še toliko bolje.

Pet zaporednih tekem brez zmage. To je nova realnost madridskega Reala, ki je v drugem polčasu obračuna z Levantejem sicer uspel prekiniti niz štrih (in pol) zaporednih tekem brez enega samega doseženega zadetka, a ni naredil niti koraka naprej. Dožil je poraz 1:2 in zdrsnil v še globljo krizo, bi pa stvari bile precej drugačne, če španska liga ne bi uporabljala sistema VAR. Sodniki na igrišču so namreč dosodili tako, da bi bil po prvem polčasu izid 1:1, video nadzor pa jih je popravil, tako je bil izid 0:2.

Najprej bi sodniki na igrišču igro z roko Raphaela Varana potegnili izven kazenskega prostora, a je video posnetek pokazal, da se je zgodila znotraj in da je treba dosoditi enajstmetrovko. Ki jo je Levante tudi dobil in izkoristil. No, pravi škandal pa bi bil zadetek Marca Asensia, ki so ga sodniki sprva priznali, pa čeprav je bil dosežen iz vesiljsko očitnega prepovedanega položaja. Marsikdo bi rekel, da bi še v lanski sezoni tole tekmo Real škandalozno zmagal, tako pa je ostal praznih rok.

Kar poglejte si spodaj, predvsem pri posnetku Asensievega zadetka, ne boste mogli verjeti.

Značke: real, levante, var