STA
STA
0 23.03.2018 21:25:13

Kako so igrali tekmeci Slovenije v ligi narodov?

V petkovih prijateljskih nogometnih so se predstavile ekipe Norveške, Cipra in Bolgarije, tekmeci Slovenije v ligi narodov.

Najboljši vtis so pustili Norvežani, ki so s 4:1 ugnali Avstralijo. Domači so odpor Avstralcev zlomili v drugem polčasu, v katerem je Avstralija zamenjala šest igralcev, sami pa le dva. Prvi del se je končal z izidom 1:1.

Avstralce je v 19. minuti v vodstvo popeljal Jackson Irvine, v 36. minuti izenačil Ola Kamara, nogometaš ameriške ekipe LA Galaxy. Slednji je bil junak tekme, saj se je v drugem polčasu med strelce vpisal še dvakrat, in sicer v 57. in 90. minuti, pred tem je gostitelje v vodstvo popeljal Tore Reginiussen.

Ciper in Črna gora sta se razšla brez golov, Bolgarija pa je na domačem igrišču izgubila z Bosno in Hercegovino. Edini gol na tekmi je v 20. minuti dosegel Kenan Kodro, sin legendarnega bosanskega nogometaša Meha Kodra.