Termometer prikazuje, kako vroč je članek. Skupni seštevek je kombinacija števila klikov in komentarjev.

Termometer prikaže, kako vroč je članek. Skupni seštevek je kombinacija števila klikov in komentarjev.

Buffalo Sabres Detroit Red Wings New York Rangers Columbus Blue Jackets liga NHL

Sobota, 18. 11. 2017, 8.27

Liga NHL, 17. november

Zmagi ostali na domačem ledu: slavje hokejistov Columbusa in Detroita

Columbus Blue Jackets New York Rangers | Foto Reuters

V ligi NHL je bil miren večer, na sporedu sta bili samo dve tekmi. Columbus je z 2:0 na domačem ledu odpravil ekipo New York Rangers in tako zmagal že tretjič zapored, Detroit pa je, prav tako pred domačimi navijači, s 3:1 premagal goste iz Buffala, ki ostajajo na zadnjem mestu vzhodne konference.

Na tekmi v Columbusu sta zadela Zach Werenski v 34. in Rus Artem Panarin v 48. minuti.

V Detroitu pa je Luke Glendening domače popeljal v vodstvo, v 46. pa je izenačil Ryan O'Reilly. Le tri minute kasneje je za vodstvo Detroita spet poskrbel 26-letni Slovak Tomaš Tatar, končni izid pa je štiri minute pred koncem postavil Dylan Larkin.

Anže Kopitar z Los Angeles Kings je bil danes prost, ponoči pa ga čaka obračun v domači dvorani s Florido.

Columbus Blue Jackets : New York Rangers 2:0