Peter Gregorčič igra Janševo igro: glavni cilj ...

Velika drama kapetana Celja: Po tekmi z Domžalami...

Luka Dončić je postal del izbrancev in podpisal ...

nu
nu
34 19.07.2017 20:34:38

Sodniška kraja ali pravilna odločitev? Zrinjski v Mariboru po nekaj minutah povedel s spornim zadetkom (video)

Drago Wernig - TAKA
Je bil Maribor v Ljudskem vrtu oškodovan že po nekaj minutah tekme?

Vsega sedem minut so bili gledalci v Ljudskem vrtu priča rezultatu 0:0, na žalost večine prisotnih so bili potem gostje iz Mostarja tisti, ki so povedli. Mrežo Maribora je zatresel Ognjen Todorović, toda marsikateri navijač slovenskega prvaka je prepričan, da se je njihovem klubu pripetila gromozanska sodniška napaka. Tik pred zadetkom je namreč eden od nogometašev Zrinjskega trčil z vratarjem Jasminom Handanovićem, ki je prejel boleč udarec v glavo, zaradi česar se je akcija nadaljevala.

Pri Mariboru so sodniško odločitev na Twitterju opisali zelo slikovito: "Strelec Todorović, toda po neverjetni sodniški presoji!" Ali je bil Maribor res oškodovan ali ne, presodite sami.

Značke: nk-maribor, zrinjski