Slovenski Watergate: tožilstvo zahteva preiskavo ...

Genialno! Rüdiger vratarju Reala pomagal pred ...

elsnik Ekipa24.si

Uh, kakšne besede! Kapetan Olimpije Elšnik po ...

0 14.11.2018 08:40:55

Jeseničani zmagali v Lustenau

Hokejisti Sij Acroni Jesenic so v tekmi alpske lige v gosteh premagali Lustenau s 5:3 (2:2, 1:0, 2:1).

Železarji so na 15. tekmi dosegli svojo osmo zmago. Naslednjič bodo v alpski ligi igrali v soboto proti Bregenzerwaldu.

Jeseničane je v vodstvo v deveti minuti popeljal Philippe Paradies, že eno minuto in 21 sekund kasneje je bilo 1:1, ko je zadel Chris D'Alvise. A tudi veselje Lustenauja ni trajalo dolgo, le 44 sekund, potem pa je znova zaostajal. Za 2:1 je zadel Miha Brus. Za izid prve tretjine 2:2 je gol v 17. minuti dosegel Philipp Koczera.

Brus je drugič na tekmi zadel v 27. minuti, na 4:2 je v 45. minuti povišal Blaž Tomaževič. Adis Alagić, še lani hokejist Jesenic, je v 53. minuti znižal na 3:4, slabi dve minuti kasneje pa je za Gorenjce peti gol na tekmi dosegel Nik Pem ter postavil končni izid.

Značke: hokej, sta