Nik Omladič Bayern nemški pokal Kevin Kampl

Ponedeljek, 20. 8. 2018, 23.44

Nemški pokal, 1. krog

Borussia D. se je po drami rešila pred izpadom proti Omladičevemu Fürthu

Axel Witsel | Borussio Dortmund je z golom globoko v sodnikovem podaljšku rešil Axel Witsel, ki je v Dortmund za 20 milijonov evrov prišel letos poleti. | Foto Getty Images

Borussia Dortmund se je v ponedeljek pred izpadom iz nemškega pokala proti drugoligašu Greuther Fürthu, za katerega je v prvem polčasu igral tudi občasni slovenski reprezentant Nik Omladič, rešila z golom v 95. minuti in napredovala po golu v 120. minuti. Kevin Kampl in njegov Red Bull Leipzig sta v nedeljo po preobratu izločila Viktorio Köln (3:1). Domači so vodili z 1:0. Slovenski vezist je v igro vstopil v drugem polčasu. Napredoval je tudi Bayern München.