nu
nu
0 25.05.2016 22:53:47

Muslin uspešno debitiral na klopi Srbije

Srbska nogometna reprezentanca je v prijateljski tekmi v Užicah premagala Ciper z 2:1 (2:1).

Gola za Srbijo sta dosegla Aleksander Mitrović (2.) in Nikola Maksimović (10.), slednji je v 32. minuti dosegel tudi avtogol za končni rezultat.

Slavoljub Muslin je tako uspešno debitiral na klopi srbske reprezentance. Srbi so bili večji del tekme v za njih novem igralnem sistemu 3-5-2 boljši tekmec, zapravili so veliko priložnosti, na koncu pa bi lahko svoj drugi gol dosegli tudi Ciprčani, a so zapravili lepo priložnost.

ROMUNI LE REMIZIRALI
Romunska reprezentanca, ki se pripravlja na evropsko prvenstvo v Franciji, je v italijanskem Comu odigrala prijateljsko tekmo s Kongom. Ekipa sta se razšli z neodločenim izidom 1:1 (1:0), za Romune je v 27. minuti v polno zadel Nicolae Stanciu, v 87. minuti je izid izenačil Jeremy Bokila.

Romuni bodo 10. junija odprli evropsko prvenstvo, pomerili se bodo z domačo reprezentanco. Poleg Romunije in Francije sta v skupini A še reprezentanci Albanije ter Švice.