Genialno! Rüdiger vratarju Reala pomagal pred ...

0 22.06.2017 20:13:33

Generalka ljubljanske Olimpije: Igor Bišćan zmaje pred bitko s Finci preizkušal proti Kosovcem, toda ...

alesfevzer.com
Olimpija je odigrala zadnjo prijateljsko tekmo pred začetkom nove sezone.

FK Trepča'89 je bil zadnji nasprotnik Olimpije pred začetkom nove sezone. Teden dni pred prvim obračunom s finskim klubom Vaasa so se zmaji na Bledu pomerili s prvakom Kosova in se z njim razšli z 1:1. Potem ko so pred dnevi že izgubili z Gorico (0:3), jim tokratni remi ne more biti v ponos, prav tako predstava ni bila ravno takšna, da bi Igor Bišćan pred ognjenim krstom na ljubljanski klopi lahko prekipeval od navdušenja in optimizma.

Gostje so obračun na Bledu začeli bolje, saj so v 19. minuti povedli prek Otta Johna, sicer v pretekli sezoni najboljšega strelca kosovskega prvenstva. Zmaji, ki jih je po glavi vnovič tepla preprosto preveč skromna igra v vezni liniji, so si remi priigrali šele petnajst minut pred koncem, ko je dobro formo potrdil mladi Issah Abass. Tik pred koncem je Leon Benko zadel vratnico, a ne glede na vse je ostalo pri 1:1. Olimpija je tekmo odigrala v naslednji postavi: Vidmar, Ilić, Mitrović, Zarifović, Štiglec, Cretu, Brkić, Tomić, Abass, Oduwa, Eleke. Priložnost so dobili tudi:  Vodišek, Alves, Miškić, Benko, Gajić, Tot, Španja.