Skrito v raju: Igralka blestela na fotografiranju ...

nu
2 20.08.2017 08:48:36

Potrebujete rešitelja? Potem pokličite številko Benjamina Verbiča, ki je zablestel v polnem sijaju! (video)

Od legionarjev je minuli teden nase opozoril Benjamin Verbič.

Slovenski reprezentanti so pred prihajajočo reprezentančno akcijo očitno zelo dobro razpoloženi. Do svojega prvega zadetka v letošnji sezoni je prišel vezist Benjamin Verbič, ki je bil eden od rešiteljev danskih prvakov na domačem igrišču.

København je namreč gostil Sønderjyske, po izjemnem začetku tekme pa se je do 80. minute znašel v velikih težavah. Gostje so namreč povedli z 2:1 in se že upravičeno nadejali skalpa najboljše danske ekipe minule sezone. Nato pa je udaril Benjamin Verbič. Ko je žoga na robu kazenskega prostora prišla do njega, ni veliko razmišljal, temveč je z vso močjo in natančno udaril in svoji ekipi prinesel izenačenje. Piko na i je dobre 3 minute kasneje postavil Srb Andrija Pavlović, ki je zadel s kakšnih 25 metrov in Københavnu prinesel vse tri točke.

Akcijo za izjemen zadetek Benjamina Verbiča si lahko v spodnjem posnetku ogledate od 2:06 naprej.