Edvard Steiner: srčen človek ali velik ...

db
0 29.11.2015 10:59:40

Kopitar s podajo "na slepo" navdušil Staples Center (video)

Reuters
Hrušičan je z dvema podajama Kraljem pomagal do zmage nad aktualnimi prvaki, prva asistenca je bila prava mojstrovina.

Po vodstvu Chicaga z 0:2 so Los Angeles Kings v 55. minuti poravnali izid, za kar je bil ob strelcu Marianu Gaboriku najbolj zaslužen Anže Kopitar.

Slednji je ukradel plošček v tretjini Blackhawksov in oddrsal na levo, nato pa s podajo "na slepo" našel Gaborika, ki je zadržal mirnost in izenačil rezultat ter prinesel podaljšek.

V dodatnih petih minutah je Kopitar z dolgo podajo v protinapad še enkrat našel Gaborika, ta pa je odločil srečanje. Vrhunce podaljška si lahko ogledate na prvem od spodnjih dveh posnetkov, podajo Kopitarja za drugi gol domačih, ki jo je na svojem Facebook profilu delil tudi Hrušičan, pa v drugem.