1 24.11.2017 09:32:39

Slab, slabši, Bonucci: Pri Juventusu najboljši na svetu, pri Milanu pa ... OJOJ, kako bizaren AVTOGOL! (video)

Profimedia
Italijanski branilec Leonardo Bonucci se je še enkrat več osramotil v dresu Milana.

Verjetno ste že slišali tisto šalo, ki so jo na račun branilca Milana Leonarda Bonuccija skovali ljubitelji nogometne igre. Bojda gre za prvega nogometaša v zgodovini, ki je s prestopom oslabil kar dve ekipi. Juventus se zdi brez Bonuccija v obrambi precej bolj razglašen, Milan pa je zaradi Bonuccija v letošnji sezoni prejel že lepo število zadetkov.

A ta zadnja trditev se je še enkrat več izkazala za resnično, saj je Italijan dosegel naravnost bizaren avtogol, ki pa na njegovo srečo ni bil usoden. Milan je na San Siru gostil Austrio iz Dunaja, gostje so povedli v 21. minuti, ko je proti vratom Milana strel sprožil Christoph Monschein, žogo pa je nespretno v gol pospravil Bonucci. V uradni statistiki je sicer kot strelec naveden Avstrijec, a italijanski branilec je vseeno glavni krivec za ta zadetek.

Na srečo domačih navijačev so rdeče-črni izenačili že nekaj minut za tem, na koncu slavili z visokih 5:1 in si s to zmago zagotovili napredovanje v šestnajstino finala lige Europa.