Velika drama kapetana Celja: Po tekmi z Domžalami...

Velike TEŽAVE za Domžale, izjemni Maribor ničesar ne prepušča naključju

Olimpiji zadostuje že osvojena točka.
Martin Metelko
Kako se bo končalo še zadnjih 45 minut letošnjega prvenstva?

Za nami je še predzadnjih 45 minut letošnje sezone Prve lige Telekom Slovenije, večina oči ljubiteljev slovenskega nogomet pa je uprtih v Domžale in Maribor. Vodilna Olimpija, ki za naslov potrebuje vsaj točko, je na dobri poti k drugemu naslovu v zadnjih treh letih. Po prvem polčasu je rezultat v Domžalah 0:0, domači pa so imeli kar nekaj težav.

Trener Simon Rožman je moral že v 7. minuti opraviti menjavo, saj se je takrat poškodoval Petar Franjić. A sledil je nov udarec, saj se je že dobrih deset minut kasneje poškodoval igralec, ki je zamenjal Franjića. Nermina Hodžića je moral tokrat zamenjati Marko Alvir.

Na drugi strani Mariborčani ničesar ne prepuščajo naključju. V 20. in 22. minuti sta padla dva zadetka, prvega je prispeval Marcos Tavares, drugega pa Dare Vršič, Gorica pa po prvem polčasu v Ljudskem vrtu zaostaja z 0:2.