Ena zadnjih fotografij kralja Karla III., na njegovem obrazu je videti žalost in trpljenje Odkrito.si

Je zaradi tega počilo med Đokovićem in ...

nu
nu
1 16.10.2018 08:33:04

NESREČNI Srečko Katanec: Najprej hud poraz, zdaj pa še to! Saj ne boste mogli verjeti ... (video)

Reuters
Srečko Katanec še zmeraj čaka na prvo zmago v vlogi selektorja Iraka.

Nekdanji slovenski selektor Srečko Katanec je dočakal še drugo tekmo v vlogi selektorja Iraka. Po visokem porazu z Argentino se je tokrat v Rijadu pomeril z domačo izbrano vrsto, nogometaši Saudove Arabije pa so na koncu iztržili remi.

Vse do 71. minute je bil izid na semaforju 0:0, nato pa je Irak povedel prek Muhanada Alija. Ko se je vse zdelo, da bo pri tem izidu tudi ostalo, se je zgodilo nepričakovano. V 94. minuti je za izenačenje poskrbel domači nogometaš, ki je na noge dvignil številne navijače, slovenskemu strokovnjaku pa uničil upe za prvo zmago v novi vlogi.

To je bila za Srečka Katanca še druga zaporedna prijateljska tekma, januarja prihodnje leto pa se bo v Združenih arabskih Emiratih začelo azijsko prvenstvo, na katerem bo sodeloval tudi Irak.

Značke: irak, saudova-arabija