Peter Gregorčič igra Janševo igro: glavni cilj ...

Velika drama kapetana Celja: Po tekmi z Domžalami...

nu
0 20.09.2017 08:32:33

Dame in gospodje, usedite se in UŽIVAJTE: To je šov čarovnika Lionela Messija! (video)

Reuters
Barcelona je sinoči v domačem nogometnem prvenstvu vknjižila še peto zmago zapored, pri čemer je Lionel Messi dosegel kar štiri gole.

Barca je s 6:1 (2:0) premagala ekipo Eibarja in s 15 točkami premočno vodi v španskem prvenstvu. Druga je Sevilla z desetimi točkami, tekmec Maribora v ligi prvakov bo nocoj gostil Las Palmas.

Messi je sinoči zadel štirikrat (21. minuta, 11-m, 59., 62., 87.), novinec Paulinho je bil uspešen v 38., Denis Suarez pa v 53. minuti. Za goste je zabil Sergi Enrich (57). Branilci naslova Real Madrid bodo drevi gostili Real Betis, trenutno so galaktiki z osmimi točkami na petem mestu lestvice, Atletico Madrid Jana Oblaka je peti (8 točk), drevi gostuje pri Atleticu iz Bilbaa.

Značke: nogomet, sta