49 15.01.2018 19:59:24

SODNIŠKI MASAKER! ŠKANDAL! Poglejte tole, te podatke, to SRAMOTNO KRAJO, po kateri je Slovenija izgubila proti LITVI!

Martin Metelko
Slovenci so na drugi tekmi EP remizirala proti Nemčiji! A na kakšen način!!!

Grozljive sodniške odločitve so botrovale zgolj remiju Slovenije proti Nemčiji (25:25).

Litovska sodnika sta tokrat povsem zamočila in Nemcem omogočila, da so prišli do točke! Sramotno!

Škandalozno sojenje je potekalo vso tekmo. Na neki točki sta sodnika piskala sedemmetrovke 8:1 za Nemčijo, izključitve 16:2 v minutah.

Na koncu 9:4 sedemmetrovke in 18:6 izključitve v minutah.

Slovenija je imela minuto do konca gol prednosti kljub sodniškemu masakru. Nemško izenačenje se je potem zgodilo po zelo očitnem prekršku v napadu, Slovenija je nato vseeno zadela v zadnjih sekundah, se veselila zmage. Toda ...

Sodnika sta več kot pet minut gledala posnetek nemškega poskusa s sredine igrišče, dosodila napako sredine pri oviranju izvajanja, pokazal rdeč karton Blagotinšku in dala sedemmetrovko Nemcem Za remi. Za zmago Litve. Pardon, Nemčije.

Slovenija - Nemčija 25:25 (15:10)
* Arena Zagreb, gledalcev 6500, sodnika: Gatelis in Mazeika (oba Litva).
* Slovenija: Skok, Lesjak, Blagotinšek 4, Verdinek, Marguč, Kavtičnik 3 (1), Janc 4 (1), Potočnik, Cingesar 1, Zarabec 5, Bezjak 3, Grebenc, Žabič, Mačkovšek 4, Mlakar 1, Suholežnik.
* Nemčija: Heinevetter, Wolff, Gensheimer 7 (2), Wiencek, Reichmann 4 (2), Pekeler 2, Weinhold 2, Roscheck, Weber 3, Fäth, Groetzki 4, Hafner 1, Janke, Kühn 1, Kohlbacher, Drux 1.
* Sedemmetrovke: Slovenija 4 (2), Nemčija 9 (5).
* Izključitve: Slovenija 18, Nemčija 6 minut.
* Rdeči karton: Blagotinšek (60.).