Aleksandar Vučić skrivoma obiskuje Slovenijo: na...

Genialno! Rüdiger vratarju Reala pomagal pred ...

nu
2 25.04.2018 15:20:47

TOLE SE JE SALAHU ZGODILO V LJUBLJANI! Hahaha, kakšno sporočilo slovenskega nogometaša (foto)

Grega Wernig
Mo Salah je obnorel nogometni in tudi polovico ostalega sveta. Ampak, oglasil se je slovenski nogometaš, ki je Salaha na tekmi gladko položil na travo.

Olimpija je 28. julija 2014 v Stožicah igrala prijateljsko tekmo z londonskim Chelseajem, ki ga je takrat vodil sloviti Jose Mourinho. Na klopi Olimpije je bil Darko Karapetrović, za zeleno-bele pa je igral tudi nekdanji slovenski reprezentant Aleksandar Rodić. Takrat je za Chelsea igral tudi Mohamed Salah, katerega pa je po fotografiji sodeč Rodić lepo ustavil (sicer klasični prekršek). Salah se takrat ni vtisnil v spomin po čem posebnem, pa čeprav je bil na stožiški zelenici več kot 70 minut. tekma se je potem končala z zmago Chelseaja z 2:1, domače je v prvem polčasu v vodstvo popeljal Kapun, za goste pa sta gola dosegla Diego Costa in Zouma.