Peter Gregorčič igra Janševo igro: glavni cilj ...

nu
0 28.09.2016 22:50:59

Jezni Nemci: Skomina, mar zate igranje z roko ni prekršek?! (video)

Navijači Borussie še nekaj časa ne bodo pozabili na Damirja Skomino.

V ligi prvakov sta se v sredo zvečer pomerila tudi Borussia in Barcelona. Tekma v Mönchengladbachu je imela slovenski pridih, saj je bil glavni sodnik Damir Skomina. A prav slednjega so imeli po tekmi Nemci v zobeh.

In kaj je pravzaprav razjezilo navijače domačega kluba? Dogodek v prvem polčasu, ko je v kazenskem prostoru Kataloncev z roko igral Gerard Pique. Primorec tega ni opazil oziroma je ocenil, da kršitev ni bila tako huda, da bi jo moral kaznovati z enajstmetrovko. No, navijači Borussie so seveda povsem drugačnega mnenja …

Da bi bila jeza domačih še toliko večja, je Barcelona po tem, ko je izgubila prvi polčas z 0:1, v drugem zabila dva gola in prišla do zmage. Da Skomina ne bo ostal dobro zapisan v Mönchengladbachu, ni treba poudarjati.