Velika drama kapetana Celja: Po tekmi z Domžalami...

Mojster Jure: Žena in otroci so moje življenje

To je bila ena najboljših potez V ZGODOVINI Reala: Se še spomnite, koliko so odšteli za velikega junaka?

Reuters
Marco Asensio je brez dvoma veliki junak zadnjega dvoboja Reala.

Marco Asensio je prihodnost Reala. 22-letni vezist sicer še ne uživa popolnega zaupanja trenerja Zinedina Zidana, na sodeč po zadnjih predstavah, se bo kmalu zgodilo tudi to.

Španec je v igro vstopil na začetku drugega polčasa, po dobrih desetih minutah igre pa je dosegel drugi zadetek za Real in postavil končnih 2:1. Nadvse pomembna zmaga, ki ima zaradi gostovanja še precej večjo težo.

Francoski strateg po koncu dvoboja ni skrival navdušenja nad mladim vezistom, za katerega je dejal: "To, da je Asensio igral zelo dobro, ni nič novega. On je naredil razliko na tekmi, je hiter in ima močan udarec. Zadovoljen sem z njim in z njegovimi soigralci," je po tekmi dejal Zidane. A španski mediji so opozorili na izjemno potezo, ki je uspela Realu.

Madridčani so ga leta 2014 odkupili od Mallorce, cena pa smešno nizka. Zanj so odšteli vsega 3,5 milijonov evrov, kar je za današnje razmere absurdno nizka vsota. Zadnji dve sezoni navdušuje navijače Reala, čeprav večinoma v igro vstopa s klopi, pa so številni prepričani, da se bo to že kmalu spremenilo.

Značke: asensio, real, mallorca