Ljudmila Novak: »Če nekdo stokrat pove, da sem ...

nu
0 29.09.2016 11:12:34

Mitrović ob proslavljanju gola skoraj poškodoval soigralca (video)

Reuters
Sinoči so bile v ospredju tekme lige prvakov, v njihovi senci pa so se v nekaterih državah igrale prvenstvene tekme.

Med drugim so bili dejavni angleški drugoligaši, ki so igrali dvoboje desetega kroga.

Zelo zanimivo je bilo na stadionu St. James' Park, kjer sta se v derbiju kroga pomerila lanska prvoligaša Newcastle in Norwich. Gledalci so bili priča izjemno razburljivemu obračunu, v katerem so videli kar sedem zadetkov in zmago domače zasedbe.

Srake so prišle do zmage s 4:3, čeprav so kanarčki v 69. minuti povedli že s 3:1. Toda v naslednjem napadu so črno-beli znižali zaostanek na 2:3 in začeli pohod, ki se je spremenil v pravi preobrat.

Do treh točk so prišli z zadetkoma v peti in šesti minuti sodniškega podaljška. Najprej je izenačil Yoan Gouffran, takoj za njim pa je skoraj petdesettisočglava množica povsem ponorela, ko je v polno meril še Dwight Gayle.

Slednji je sinoči zabil tri gole, med navdušenim proslavljanjem zmagovitega pa je skoraj staknil resne poškodbe, saj ga je srbski soigralec Aleksandar Mitrović divje in brutalno podrl po tleh. Njegovih gibov se ne bi sramovali niti nekateri mojstri borilnih veščin ...