Delovna akcija: Mojster Matjaž srečen v objemu ...

pogacar Ekipa24.si

Kocine pokonci... Poglejte, komu je Pogačar ...

0 22.06.2017 19:30:44

Avstralci in Kamerunci brez zmagovalca

Avstralska in kamerunska nogometna reprezentanca sta se v 2. krogu pokala konfederacij v Sankt Peterburgu v skupini B razšli z neodločenim izidom 1:1 (0:1).

Tekma v Sankt Peterburgu je postregla z več streli Kameruncev in rahlo večjo posestjo žoge Avstralcev. Slednji so se znašli v zaostanku v prvi minuti sodniškega dodatka prvega polčasa, potem ko je Michael Ngadeu-Ngadjui v kazenskem prostoru našel Andre-Franka Zamboja Anguisso, ki je z lobom premagal Mathewa Ryana.

V 59. minuti je Ernest Mabouka v svojem kazenskem prostoru podrl tekmeca, srbski sodnik Milorad Mažić pa je dosodil najstrožjo kazen. To je v naslednji minuti zanesljivo izvedel Mark Milligan, ki je oplazil še vratnico.

V končnici tekme so bili nevarnejši Kamerunci, imeli še dve priložnosti preko Vincenta Aboubakarja, ki je dvakrat iz bližine zgrešil s strelom z glavo.

Za obe ekipi sta to prvi točki na pokalu konfederacij, ob 20. uri bo še tekma med Nemčijo in Čilom, ki imata po prvi tekmi po tri točke.

Značke: nogomet, pokal