novak djokovic Ekipa24.si

Je zaradi tega počilo med Đokovićem in ...

0 16.01.2018 21:30:02

Jeseničani izgubili proti Salzburgu

Hokejisti Sija Acronija Jesenic so v tekmi alpske lige izgubili na gostovanju pri mladi ekipi Salzburga s 4:6 (1:2, 2:1, 1:3).

Za Jeseničane so zadeli Andrej Tavželj (7.), Adis Alagić (22.), Tadej Čimžar (34.) in Miha Logar (43.).

Slovenski prvaki so, podobno kot dva dni pred njimi že tekmeci iz Ljubljane, doživeli poraz pri mladih bikih. Odločilnih je bilo zadnjih deset minut, v katerih so domači najprej izničili tesno jeseniško vodstvo, potem pa z zadetkoma v 58. in 59. minuti pripravili popoln preobrat.

Kljub porazu so Jeseničani ohranili tretje mesto na lestvici, za drugim Asiagom zdaj zaostajajo šest točk.

Naslednjo tekmo bodo hokejisti Sija Acronija Jesenic igrali v soboto, ko bodo gostovali v Lustenauu.

Značke: hokej, sta