LIGA NARODOV

Slovenci razočarali, a izvlekli vsaj remi

Debitantski zadetek je dosegel Skubic.
Fotografija: Nejc Skubic je dosegel zadetek za izenačenje, svojega prvega za reprezentanco. FOTO: Reuters
Odpri galerijo

LJUBLJANA – Slovenska nogometna reprezentanca je v 4. krogu lige narodov v Ljubljani s Ciprom igrala neodločeno 1 : 1. Slovenci so bili pred tekmo favoriti, a so ponovno razočarali. Vso tekmo so bili boljši, a kljub lepim priložnostim niso našli poti do gola. V 37. minuti so se znašli v zaostanku, ko je Fotis Papulis premagal Vida Belca. V 83. minuti je izenačil Nejc Skubic.

Slovenci so od 66. minute igrali z igralcem več, saj je bil po drugem prejetem rumenem kartonu izključen Grigoris Kastanos. V 90. minuti sta bila izključena še Josip Ilićič in ciprski kapetan Jason Demetriou.

Slovenci so tako v ligi C in skupini 3 osvojili prvo točko po porazih na prvih treh tekmah proti Bolgariji, Cipru in Norveški. Izbranci Tomaža Kavčiča bodo zadnji dve tekmi v tem tekmovanju igrali 16. novembra doma proti Norveški in 19. novembra v Sofiji proti Bolgariji.