Genialno! Rüdiger vratarju Reala pomagal pred ...

2 23.09.2017 18:43:06

Vroči Slovenec spet udaril v dresu Sampdorie: Tokrat zaigral s starejšimi, toda tudi to zanj ni bila prevelika ovira

vszi
V nekdanjem klubu Srečka Katanca nase spet opozarja nogometaš iz Slovenije.

Potem ko je na prvih dveh tekmah v kadetski ligi zabil dva gola, dvakrat podal, priigral dve enajstmetrovki in poskrbel še za izključitev nasprotnika, je Nik Prelec zdaj priložnost za dokazovanje dobil tudi v dresu mladinske ekipe Sampdorie. Epilog pa je bil isti: šele 16-letni napadalec iz Slovenije je spet opozoril nase. Že res, da je klub iz Genove na domačih tleh izgubil z Atalanto, in to z 1:4, toda prav Prelec je bil tisti, ki je zabil edini gol za domače. To se je zgodilo v 74. minuti tekme, na kateri je nekdanji član Aluminija sicer odigral trideset minut.

Že jutri bo imel slovenski najstnik novo priložnost za to, da se dokaže, zaigral bo namreč tudi za kadetsko ekipo Sampdorie.

Značke: sampdoria, nik-prelec