Kučanova huda napaka: Drnovška je imel za ...

Skrito v raju: Skrivnost Larinih pletenih topkov

Srbi zaradi Slovenije že trepetajo pred evropskim...

0 23.04.2018 22:12:22

Domačini Slovence potisnili na zadnje mesto

Reuters
Hokejisti Madžarske so v tekmi 2. kroga svetovnega prvenstva divizije I (skupina A) v Budimpešti premagali Italijane s 3:2 (0:1, 2:1, 1:0).

V prvi tekmi drugega kroga je Slovenija doživela drugi poraz, premagala jo je Poljska s 4:2, tako da je Slovenija prikovana na dnu lestvice.

Italijani so sprva poskrbeli za razočaranje med navijači, ki so spet napolnili dvorano Laszla Pappa. A domači so nato poskrbeli za preobrat, čeprav so Italijani povedli že v peti minuti z golom Tomasa Traverse, pozneje pa zadeli še z igralcem manj prek Thomasa Larkina.

Za Madžare je najprej znižal Andrew Sarauer, izenačil je Janos Vas, zmagoviti zadetek pa je dosegel Balazs Sebok v 42. minuti, gostitelji pa so minimalno prednost znali obdržati do konca napetega dvoboja.

Drugi krog bosta v torek ob 16. uri dokončala Kazahstan in Velika Britanija.