Aleksandar Vučić skrivoma obiskuje Slovenijo: na...

Genialno! Rüdiger vratarju Reala pomagal pred ...

nu
nu
0 11.02.2016 09:14:34

Barcelona tudi brez zvezdnikov do rekorda

Španski nogometni klub Barcelona je sinoči v španskem pokalu na povratni tekmi igral neodločeno 1:1 (0:1) pri Valencii in tako vknjižil nov rekord, saj je še na 29. zaporedni tekmi ostal neporažen. Uvrstitev katalonskega ponosa v finale sicer ni bila pod vprašajem, saj so člani Barce na prvi tekmi zmagali s kar 7:0.

Rekord za niz neporaženosti iz leta 2011 pod vodstvom Pepa Guardiole so Katalonci izenačili v nedeljo, tokrat so ga izboljšali, čeprav niso igrali s prvo ekipo. Sinoči so namreč manjkali Lionel Messi, Neymar, Luis Suarez in Andres Iniesta.

Valencia je igrala brez Shkodrana Mustafija, z golom Alvara Negrede pa je povedla v 39. minuti. V 84. je za Barco izenačil Wilfried Kaptoum. V finalu pokala se bo branilka naslova Barcelona bržkone pomerila s Sevillo, ki je na prvi tekmi s 4:0 premagala Celto Vigo.

Značke: barcelona, enrique