0 15.07.2018 13:56:34

Oh, Gigi Buffon ... Legendarni Italijan DEBITIRAL in pripomogel k BLAMAŽI pariškega kluba

Profimedia
Gianluigi Buffon je prvič stopil med vratnici svojega novega kluba.

Že res, da je bil Paris Saint-Germain močno oslabljen, toda vseeno je bilo v Parizu zaznati nemalo nezadovoljstva, potem ko se je francoski velikan dejansko osramotil na prijateljski tekmi proti - tretjeligašu! Chambly je velikana dobesedno ponižal, saj je slavil kar s 4:2. PSG-ju ni pomagalo niti to, da se je prvič po selitvi iz Juventusa v gol postavil legendarni Gigi Buffon. Še več, Italijan je že po petih minutah storil prekršek za enajstmetrovko, po kateri je prvič klonil.

Buffon je sicer branil le do 41. minute, v tem času je prejel dva gola. Čeprav je PSG v igro poslal številne dokaj neznane nogometaše, Buffon ni bil edini zvezdnik, ki je dobil priložnost. Za pariški klub so tako zaigrali tudi Adrien Rabiot, Jese in Timothy Weah.