Kučanova huda napaka: Drnovška je imel za ...

Skrito v raju: 'Ela' nenadoma vidno spremenjena?

Je zaradi tega počilo med Đokovićem in ...

ku
ku
0 21.10.2018 07:23:11

NORO, NORO, NORO, kakšne številke! To je pravi LUKA DONČIĆ, ki je ob sijajni zmagi OBNOREL Dallas (video)

vszi
Po prvi tekmi, na kateri ni navdušil, je v drugo Luka Dončić predstavil ves svoj potencial in znanje, zaradi česar je postal najbolj opevani evropski novinec v zgodovini.

Luka Dončić je že na drugi tekmi povsem očaral svoje navijače in s sijajno predstavo zaprl usta kritikom prek luže, ki so po porazu proti Phoenixu že začeli vleči prehitre zaključke.

Ob zmagi proti Minnesoti (oslabljena, ker ni nastopil Jimmy Butler) s 140:136 je prispeval kar 26 točk, od tega tudi številne odločilne v zadnji četrtini, ko ga je pokrival Derrick Rose.

Luka je poleg tega prispeval še šest skokov in tri asistence, dvakrat je še ukradel žogo in enkrat podelil blokado prav Rosu. Zadel je tudi štiri trojke, potem ko je na prvi tekmi proti Phoenixu (10 točk, osem skokov, štiri asistence, vsi zgrešeni meti za tri).

doncic3
twitter

Luka je bil najboljši strelec svojega moštva (iz igre 8/16, za tri 4/9, prosti meti 6/9), za katerega je Dennis Smith mlajši dosegel odločilni koš za vodstvo s 136:134, potem pa je zadel že prosti met ob prekršku.

Sijajna predstava je zasenčila ostalo dogajanje na parketu, na katerega v Dallasu ni stopil Jimmy Butler. Največ točk za Volkove iz Minnesote je dosegel Karl-Anthony Towns (31 točk), sledil mu je Rose (28).

luka-doncic
Luka Dončić
vszi

Domača zmaga Teksačanov pa je dvignila apetite moštva, ki bi utegnil biti ob pravem razvoju nekje blizu uvrstitve v končnico na močnem Zahodu.

Spodaj si lahko ogledate vse vrhunce Luke Dončića in sijajne tekme.

--------------------------------------

DRAGIĆ OB KONCU OB ZMAGO

V Miamiju so domačini z Dragićem klonili v samem zaključku, saj jim ni uspelo zaustaviti Kembe Walkerja, ki je ne le zadel 39 točk in bil prvi mož dvoboja, ampak je tudi pol sekunde pred koncem s prostega meta postavil končni izid. Dragić je v 39 minutah ob 20 točkah prispeval še sedem podaj in štiri skoke ter bil drugi strelec gostiteljev.