Peter Gregorčič igra Janševo igro: glavni cilj ...

Kamera ujela znanega in uglednega slovenskega ...

ue
ue
0 17.03.2018 20:42:19

MOJSTROVINA! Bezjak še bolj kot z zadetkom navdušil z drugim izjemnim udarcem! (video)

V poljski ligi je Jagiellonia, katere člani so trije Slovenci, dosegla novo zmago.

Tokrat je doma premagala Arko Gdynio s 3:2, čeprav je še v 93. minuti zaostajal z 1:2! Nato pa so gostitelji v 94. minuti najprej izenačili, v naslednji pa dosegli še zmagoviti zadetek.

Dejana Lazarevića tokrat ni bilo v ekipi, zato pa sta tekmo začela v prvi postavi Nemanja Mitrović in Roman Bezjak. Prvi je odigral vso tekmo, Bezjak pa je igral do 86. minute. V 40. je slovenski napadalec tudi dosegel izenačujoči zadetek za 1:1, po podaji soigralca Guilherma je v 40. minuti lepo premagal gostujočega vratarja.

Redko se bolj kot zadetek opisuje kakšna druga akcija, a tokrat moramo omeniti še udarec Bezjaka iz 32. minute. Takrat je žoga prišla na rob kazenskega prostora in Bezjak, ki je bil s hrbtom obrnjen proti vratom, jo je s kakšnih 14 metrov udaril s "škarjicami". Izjemen strel in še lepša obramba vratarja Gdynie.

Značke: bezjak, jagiellonia