nu
1 20.09.2017 20:22:11

Poglejte MOJSTROVINO, ki je v Fazaneriji DOTOLKLA Domžalčane (video)

Aleš Cipot/Fotolens
Luka Bobičanec je dvakrat zatresel mrežo še vedno aktualnih pokalnih prvakov, ki bodo ob koncu sezone predali krono.

Navijači Mure slavijo veliko zmago. Njihovi ljubljenci bodo igrali v četrtfinalu pokalnega tekmovanja, kar so si zagotovili z uspehom proti močnim Domžalčanom. Črno-beli so po zgodnjem zaostanku poskrbeli za popoln preobrat in Simona Rožmana in njegove varovance ugnali s 3:1 (3:1).

Osrednje ime dvoboja na ravnici je bil prav gotovo Luka Bobičanec, ki se je dvakrat vpisal med strelce. V 33. minuti, ko je izenačil izid, mu je pri tem v veliki meri pomagal vratar Dejan Milić, v 43. minuti pa je bil domžalski kapetan brez možnosti. Štiriindvajsetletnik iz Međimurja je sijajno izvedel prosti strel z roba kazenskega prostora - vmes se je s čudovitim zadetkom izkazal tudi Žiga Kous -, z mojstrovino za 3:1 tik pred odhodom na odmor je tako rekoč dotolkel domžalsko zasedbo.