Slovenski Watergate: tožilstvo zahteva preiskavo ...

Blamaža: levičarka Asta Vrečko namesto ...

Uh, kakšne besede! Kapetan Olimpije Elšnik po ...

nu
nu
0 30.04.2017 12:33:49

Bizarno: Barcelona jezna zaradi načina, na katerega je uradna stran lige pospremila zadetek Marcela (video)

Reuters
Kako močno rivalstvo vlada med Realom in Barcelono priča tudi zadnji dogodek, ki spada v rubriko "saj ni res, pa je".

Uradna spletna stran španske la lige v živo s tekstovnim komentiranjem od minute do minute spremlja vsako tekmo španskega prvenstva. Nič drugače ni bilo niti včeraj, ko sta se na stadionu Santiago Bernabeu pomerila Real Madrid in Valencia. Na koncu so z izidom 2:1 slavili Madridčani, odločilni zadetek je v 86. minuti dosegel brazilski branilec Marcelo

Vse lepo in prav, a kaj, ko sta tako Barcelona kot Valencia bojda izjemno nezadovoljni, na kakšen način so na uradni strani la lige spremljali dvoboj med Realom in Valencio.

la liga komentar

Tako so recimo na uradni strani la lige pri zadetku Danija Pareja - ki je zabil fantastičen gol iz prostega strela - za izenačenje Valencie na 1:1 napisali "Gol!", pri zmagovitem zadetku Marcela pa so uporabili kar pet o-jev več. "Gooooool" je pisalo na uradni strani la lige in to je bilo dovolj, da so bili nad načinom poročanja zgroženi tako pri Barceloni, kot pri Valencii. Po njunem mnenju so tudi s to potezo pri la ligi pokazali, za koga navijajo. Pa so res?