Najprej med tekmo spil pivo, nato zadel (VIDEO)

Precej pozornosti mednarodne javnosti je z bizarnim pripetljajem požel bolgarski nogometaš Ivan Bandalovski.

08. junij 2017 09.20
J. P.
J. P.

Sofija - Česa podobnega nogometni svet še ni videl. V dvoboju bolgarskih klubov za uvrstitev v evropsko ligo je Levski na domačem štadionu Georgi Asparuhov po streljanju enajstmetrovk z 2:1 pričakovano odpravil Verejo, pri kateri je podaljšek v tretji minuti sodnikovega dodatka izsilil 30-letni branilec Ivan Bandalovski, ki je kariero začel prav v majici Levskega, nato pa si kruh služil tudi na tujem pri Feyenoordu, Leuvenu in Partizanu.

In ravno Bandalovski je poskrbel, da je dvoboj pritegnil tudi pozornost mednarodne javnosti. Pa ne zaradi izenačujočega zadetka, temveč zavoljo bizarnega pripetljaja v 28. minuti. Tedaj je namreč nekdo s tribune na igrišče vrgel pločevinko piva, izkušeni branilec pa ni pomišljal, temveč hladnokrvno spil požirek ali dva in nadaljeval dvoboj, kot da se ni nič zgodilo. Očitno mu je okrepčilo pomagalo, saj je bil tudi pri najstrožjih kaznih med uspešnimi izvajalci, vseeno pa njegov prispevek ni bil zadosti, da bi se Vereja senzacionalno zavihtela v Evropo.