Slovenski Watergate: tožilstvo zahteva preiskavo ...

Blamaža: levičarka Asta Vrečko namesto ...

Skrito v raju: Igralka blestela na fotografiranju ...

Luka Dončić Ekipa24.si

Dončič je kralj! Vsi se posebej pripravljajo na ...

0 27.07.2017 08:11:05

Američani zmagovalci zlatega pokala Concacaf

Ameriški nogometaši so v finalu zlatega pokala zveze Coccacaf na stadionu Levi's v Santa Clari zahvaljujoč golu Jordana Morrisa v 89. minuti z 2:1 premagali Jamajko. To je še šesti zlati pokal za reprezentanco ZDA, ki zdaj zaostaja le še za Mehiko, ki jih ima sedem.

Reggae boyz je tik pred odhodom na odmor presenetil Jozy Altidore z zadetkom v 45. minuti, v drugem polčasu pa so v 50. minuti prek Je-Vaughna Watsona prišli do izenačenja. Obe ekipi sta imeli nekaj lepih priložnosti iz prostih strelov v zadnjih desetih minutah tekme, a nobeni ni uspelo doseči zadetka. Nato pa je Gyasi Zardes z lepo podajo našel Morrisa, ki je iz bližine kakšnih 11 metrov zadel za zmago na turnirju nogometne zveze Severne, Srednje Amerike in Karibskega otočja.

Američani pod taktirko selektorja Brucea Arene, ki se je na klop usedel novembra, še niso izgubili tekme.

Značke: nogomet, pokal