Termometer prikazuje, kako vroč je članek. Skupni seštevek je kombinacija števila klikov in komentarjev.

Termometer prikaže, kako vroč je članek. Skupni seštevek je kombinacija števila klikov in komentarjev.

francosko prvenstvo PSG Rene Krhin Jan Repas Robert Berić Monaco

Nedelja, 18. 3. 2018, 22.55

Francosko prvenstvo, 30. krog

Nekdanji rdeči vrag odločil vroč derbi v Marseillu, Berić med podajalci

PSG | Foto Reuters

Na prvi nedeljski tekmi 30. kroga francoskega prvenstva je vodilni PSG po preobratu z 2:1 premagal Nico. Odločilni zadetek je dosegel Dani Alves. Nantes Reneja Krhina je le remiziral pri zadnjeuvrščenem Metzu (1:1), St. Etienne Roberta Berića je brez večjih težav premostil Guingamp. Berić je na drugi strani igral do 71. minute in podal za prvi zadetek domačinov. V vročem derbiju v Marseillu je slavil Lyon (3:2). Odločilni zadetek je v 90. minuti z glavo dosegel še lani član Manchester Uniteda Memphis Depay.

Po dolgem času je priložnost za igro pri Caenu dobil Jan Repas, a s soigralci prepričljivo z 0:3 izgubil v gosteh pri Angersu. Vezist, ki ga ni na zadnjem reprezentančnem seznamu, je odigral 60 minut.