Strelci Aluminija razpoloženi proti Krškemu

Aluminij je na prvi tekmi drugega kola 1. SNL v Kidričevem premagal Krško s 4:2.

21. julij 2017 21.54
bsa*nogomet
N. Gr.
N. Gr.

Kidričevo - Nogometaši Aluminija so na krilih treh zadetkov v zadnjih desetih minutah premagali Krško s 4:2 in osvojili prve tri točke v letošnjem državnem prvenstvu. V Kidričevem so tekmo ekip, ki sta lani končali v spodnji polovici razpredelnice, bolje začeli domačini in povedli preko Ibrahima Mensaha v 33. minuti, preobrat pa je Krško pripravilo po zaslugi dveh zadetkov Škrbića.

V zadnjih desetih minutah je Krško popustilo, najprej je Mesec izenačil, Aluminij pa je z avtogolom v vodstvo popeljal Krajcer. Končni izid je minuto pred iztekom rednega dela postavil Nunić. Prva liga se nadaljuje jutri, ko bosta na sporedu tekmi med Triglavom in Mariborom (16:50) ter Rudarjem in Ankaranom (20:00).