Kocine pokonci... Poglejte, komu je Pogačar ...

nu
nu
0 19.04.2018 15:25:49

BOLANO! Vsi so se držali za glavo, takega ZMAGOVITEGA GOLA v 94. minuti ŠE NISTE VIDELI! (video)

Polfinale grškega pokala je poskrbel za resnično neverjetne prizore.

V dvoboju Larisse in atenskega AEK-ja je prva z domače tekme prinesla prednost 2:1, še v 94. minuti povratne tekme pa je bil izid 0:0. To seveda pomeni, da je bila enačba pred zadnjim napadom atenskega kluba jasna in preprosta. Če bi ostalo 0:0, bi se Larissa uvrstila v veliki finale, v primeru zadetka AEK-ja, pa bi ta na zaključno tekmo neposredno izstrelil atensko ekipo. Kar se je tudi zgodilo. In to na kakšen način!

Ob zadnjem kotu je v kazenski prostor prišel tudi atenski vratar, žoga pa je prišla do Lazarosa Christodoulopoulosa. In kar je naredil on, je obkrožilo svet. Žogo je sprejel na prsi, nato pa s spektakularnim skokom udaril nekakšno kombinacijo škarjic in letečega voleja. Ter neubranljivo zadel. Nič čudnega, da se je za glavo držal sam in da so se držali tudi vsi drugi. Na stadionu pa je, razumljivo, izbruhnila čista norišnica.

Poglejte spodaj in ne pozabite obrisati slin.

Značke: aek, larissa, lazaros