Razvnete strasti v SD: Milana Kučana razkuril ...

Velika drama kapetana Celja: Po tekmi z Domžalami...

nu
nu
0 17.08.2017 11:49:06

Kakšen SPREJEM in kakšen ZAKLJUČEK! Varovanec Matjaža Keka poskrbel za navdušenje na Hrvaškem! (video)

Že res, da je Matjaž Kek s svojimi varovanci včeraj na prvi tekmi zadnjega kroga kvalifikacij za ligo prvakov izgubil na gostovanju v vročem Pireju, toda izid 1:2 daje Rijeki lepe možnosti pred povratnim obračunom.

Rečani so sicer dvoboj s favoriziranim Olympiakosom odlično odprli in po prvem polčasu celo vodili z 1:0, po tem ko se je z magično potezo izkazal reški Brazilec Heber. Ta je odigral dvojno podajo s svojim soigralcem in si žogo na čudovit način najprej sprejel in si jo z istim dotikom potisnil mimo obrambnega igralca, nato pa z lepim zaključkom še premagal vratarja Olympiakosa.

V drugem polčasu so Grki prišli do preobrata, zadela sta Odjidja-Ofoe in v 93. minuti še Romao, Rečani pa so od 83. minute igrali z igralcem manj, kajti izključen je bil Zuta.

Značke: rijeka, heber, matjaž-kek