Navijači so na stadionu Rođeni edini gol videli šele v 86. minuti, ko je Veležu zmago in pomembne tri točke zagotovil rezervist Denis Zvonić. Lanski drugoligaš je tako Zrinjski premagal šele prvič po več kot petih letih – 10. maja 2014 je Velež prav tako slavil z 1:0. Domači so se z zmago prebili na deveto mesto lestvice, za mestnimi rivali zaostajajo le pet točk.

Krizi najuspešnejšega kluba v bosanski premijer ligi Zrinjskega pa ni videti konca. Na zadnjih treh ligaških tekmah so osvojili le eno točko, na lestvici so padli na šesto mesto, zaostanek za vodilnim Sarajevom znaša že sedem točk. V sezoni so šestkrat zmagali, dvakrat remizirali in kar petkrat izgubili, slab niz pa bi po poročanju medijev v regiji lahko bil usoden za trenerja Harija Vukasa. Kot njegova zamenjava se omenja nekdanji pomočnik trenerja in športni direktor Dinama iz Zagreba Romeo Jozak.