Peter Gregorčič igra Janševo igro: glavni cilj ...

Velika drama kapetana Celja: Po tekmi z Domžalami...

Luka Dončić je postal del izbrancev in podpisal ...

nu
nu
2 22.11.2017 11:35:39

Kakšna predstava Kampla! Leipzig tudi zaradi Slovenca ostaja v igri za napredovanje v ligi prvakov (video)

Reuters
Nova odlična predstava Kevina Kampla.

RB Leipzig je na gostovanju pri Monacu pripravil enega večjih presenečenj torkovega sporeda lige prvakov.

Ekipa slovenskega vezista Kevina Kampla je na kolena spravila Monaco (4:1), pomemben delež k zmagi pa je prispeval ravno Slovenec. Gostitelji so si sicer prvi zadetek na tekmi zabili kar sami, že v šesti minuti je zelo nespretno posredoval Jemerson, tri minute kasneje pa se je izkazal Kampl.

Slovenski reprezentant je na sredini igrišča nogometašem Monaca spretno odvzel žogo, vodil hiter protinapad in podal Timu Wernerju, ki je žogo pospravil za hrbet Danijela Subašića.

Leipzig je s to zmago ohranil možnosti za uvrstitev v osmino finala lige prvakov. Na zadnji tekmi se bo pomeril z vodilnim Bešiktašem, ki ima napredovanje že zagotovljeno, nemška zasedba pa potrebuje točko več od Porta. Ta v šestem krogu gosti odpisani Monaco.