Žakelj obrnil ploščo: zdaj ve, da je na ...

Razvnete strasti v SD: Milana Kučana razkuril ...

Velika drama kapetana Celja: Po tekmi z Domžalami...

Luka Dončić je postal del izbrancev in podpisal ...

nu
nu
0 18.03.2018 10:35:32

Tekma vseh tekem, preobrat vseh preobratov: Željo v 86. minuti zabil za 3:0, kar je sledilo, je bil ŠOK vseh ŠOKOV! (video)

Drago Wernig - TAKA
V prvenstvu Bosne in Hercegovine je bila odigrana ena najbolj neverjetnih tekem v zgodovini nogometa.

To je bila tekma vseh tekem, to je bil čudež vseh čudežev. V Bosni in Hercegovini je bil v soboto odigran derbi za naslov prvaka, vodilni Željezničar je gostoval pri Zrinjskem, starem znancu Maribora iz te sezone. Gostje iz Sarajeva so bili v Mostarju na pragu gladke zmage, v 86. minuti so namreč zabili gol za 3:0. Toda, verjeli ali ne, na koncu so vseeno ostali brez zmage. Da, prav ste prebrali; štiri minute pred koncem obračuna je Željezničar vodil s 3:0, a vseeno ni slavil. Končalo se je, pozor, z - remijem! Bilo je 3:3!

Nogometašem Zrinjskega je uspelo nekaj neverjetnega, uspelo jim je nekaj, kar je še bolj čudežno od tistega, kar je nekoč uspelo Jugoslaviji proti Sloveniji in Liverpoolu proti Milanu. Zrinjski je namreč za kar tri zadetke potreboval vsega štiri minute! V 88. minuti je najprej zadel Toni Jović, v 91. minuti je zadetek zabil Miloš Aćimović, minuto kasneje je sanjski preobrat zapečatil Semir Pezer.

Kljub le remiju je Željezničar zadržal prvo mesto na lestvici, Zrinjski zaostaja za dve točki.