Termometer prikazuje, kako vroč je članek. Skupni seštevek je kombinacija števila klikov in komentarjev.

Termometer prikaže, kako vroč je članek. Skupni seštevek je kombinacija števila klikov in komentarjev.

Saint Etienne Robert Berić francosko prvenstvo PSG Unai Emery

Nedelja, 25. 9. 2016, 22.28

Francosko prvenstvo, 7. krog

Robert Berić spet v polno, Nica na prvo mesto brez Maria Balotellija

Robert Berić | Foto Reuters

Na prvi tekmi 7. kroga francoskega prvenstva je prvak PSG doživel šok v gosteh pri Toulousu. To je izkoristil vodilni Monaco, ki je po preobratu odpravil Angers Denisa Petrića. Ljubljančan je ostal na klopi. Saint Etienne je s pomočjo zadetka Roberta Berića premagal Lille. Nica je zmagala pri Nancyju in skočila na vrh lestvice.

Robert Berić se je na tekmi z Lillom znašel v začetni postavi Saint Etienna. V 63. minuti je zadel za 1:0, kar je njegov tretji prvenstveni gol v tej sezoni. Skupaj, upoštevajoč pokalno tekmovanje in ligo Europa, jih je zdaj dosegel že pet. Saint Etienne je zmagal s 3:1, slovenski napadalec je bil na igrišču do 76. minute.

Nica, ki je presenečenje sezone, je zmagala tudi v gosteh pri Nancyju in skočila na prvo mesto. V dresu gostov ni igral zvezdniški Italijan Mario Balotelli, Nekdanji as Manchester Cityja, Liverpoola, Interja in Milana, ki je za štiri prvenstvene gole potreboval le dve tekmi, je poškodovan.

Slovenski vratar Denis Petrić je bil na klopi Angersa, ki je v soboto z 2:1 doma odpravil Caen.