Včeraj

Šport > NogometEkipa24pred 21 urami in 22 minutami
Slika članka
Za konec še poraz zmajev na mestnem derbiju
Nogometaši Olimpije so v zadnjem, 36. krogu Prve lige Telemach izgubili proti Bravu Kostelu z 0:1 (0:0). Več na Ekipa24.si
S prijateljskim remijem spustila zastor nad sezono
Nogometaši Kopra in Maribora so se v zadnjem, 36. krogu Prve lige Telemach razšli z neodločenim izidom 1:1 (1:1). Več na Ekipa24.si
Šport > NogometSiol.netpred 21 urami in 35 minutami
Neverjetna drama! Bravo šokiral Olimpijo in v boju za Evropo prehitel Koper.
Zadnji krog prvoligaškega maratona je postregel z razburljivim dogajanjem do zadnje sekunde. Bravo je v Stožicah premagal bledo Olimpijo (1:0) in dobil bitko za četrto mesto. S tem je poskrbel za najboljši dosežek v zgodovini kluba, od usode glede pridobitve licence in razpleta Rogaške v finalu pokala pa bo odvisno, ali bo četrto mesto peljalo tudi v Evropo. Koper in Maribor sta se razšla brez zmagovalca (1:1), kanarčki pa so v izdihljajih maratonskega srečanja na Bonifiki, trajal je kar 105 minut, po posredovanju VAR ostali brez kazenskega strela. V soboto si je Rogaška zagotovila osmo mesto, Radomljane čakajo dodatne kvalifikacije proti Nafti, zadnjeuvrščeni Aluminij pa zapušča prvo ligo. Kralj prvoligaških strelcev je postal napadalec Celja Aljoša Matko (18 zadetkov).
Šport > NogometŽurnal24pred 21 urami in 35 minutami
Maribor s točko v gosteh potrdil drugo mesto
Mariborčani so po remiju v Kopru (1:1) obdržali drugo mesto na lestvici, Olimpija je z domačim porazom proti Bravu (0:1) ostala tretja. Slednji se je prebil na četrto mesto.
Šport > NogometNogomaniapred 21 urami in 46 minutami
Slovenski napadalec je sezono v škotskem prvenstvu sklenil z novim zadetkom v dresu Aberdeena, katerega je nekdanji član Radomelj okrepil lansko poletje.
ŠportSiol.netpred 21 urami in 48 minutami
Sežanska Skala zmagovalka domače balinarske super lige
Balinarjem sežanske Skale je pripadel naslov zmagovalcev domače moške super lige 2023/24, saj so v finalu zaključnega turnirja najboljše četverice na nevtralnem igrišču v Postojni s 17:9 ugnali škofjeloško Trato. Oba finalista bosta slovensko balinanje zastopala v evropskem pokalu.
Šport > NogometNogomaniapred 21 urami in 48 minutami
Zgodba se je za Koper ponovila, kanarčki so tudi letos brez možnosti za uvrstitev v Evropo ostali v zadnjem krogu sezone. Mariborčani bodo sezono končali na drugem mestu.
Šport > NogometDnevnikpred 21 urami in 54 minutami
City prvi v zgodovini s štirimi zaporednimi naslovi
Nogometaši Manchester Cityja so prvaki angleške lige. V zadnjem, 38. krogu so na domači zelenici premagali West Ham s 3:1 in sezono končali z dvema točkama naskoka pred Arsenalom. Ta je na zadnji tekmi na domačem stadionu ob koncu le premagal...
ŠportDelopred 21 urami in 56 minutami
Blatni Tim Gajser padel, a vseeno prišel do prve zmage in rdeče številke
Komisarji dirke so kaznovali Seewerja in Horgmoja, posledično je Gajser v drugi vožnji osvojil četrto mesto, kar je zadostovalo za skupno zmago na VN Francije.
Slovenski superzvezdnik Luka Dončić in Dallas Mavericks so se z zmago nad Oklahoma City Thunder s 117 : 116 uvrstili v finale Zahoda lige NBA in končali niz s 4 : 2. Po tekmi so Dončića posneli med zabavnim pogovorom z avstralskim soigralcem Joshom Greenom, ki je ravno dajal intervju za ESPN Australia. Green je […]
Šport > KolesarstvoSiol.netpred 22 urami in 2 minutama
"Bila je igra mačke z mišmi, Pogačarja smo spustili, da naredi svoje"
Tadej Pogačar se je na kraljevski 15. etapi 107. Dirke po Italiji na zaključnem vzponu poigral s konkurenti in v skupnem seštevku podvojil svojo prednost. Z izjemno vožnjo v klanec v smučarskem središču Livigno je preprečil tudi zmagoviti povratek kolumbijskega veterana Naira Quintane, ki je na Giru nazadnje slavil pred sedmimi leti.
Šport > NogometNogomaniapred 22 urami in 8 minutami
Chelsea je izjemno turbulentno sezono sklenil z uvrstitvijo v evropske pokale, kar je upoštevajoč prvo polovico sezone izjemen dosežek.
Šport > NogometŽurnal24pred 22 urami in 17 minutami
Angleški prvak dokončno odločen v zadnjem krogu
City prvi v zgodovini s štirimi zaporednimi naslovi.
ŠportDelopred 22 urami in 24 minutami
Manchester City spet prvak, Klopp se je poslovil z zmago
V zadnjem kolu premier league je Man. City premagal West Ham s 3:1 in ubranil naslov angleškega prvaka. Drugi Arsenal, tretji Liverpool, ki ga zapušča Klopp.
Šport > NogometNogomaniapred 22 urami in 29 minutami
Sturm je prekinil desetletje dolgo vladavino Salzburga in danes pokalnemu dodal še naslov avstrijskega državnega prvaka.
ŠportDelopred 22 urami in 37 minutami
S trojno zmago Slovencev zgodovinski dan v Tacnu
Slovenija na domačem EP v slalomu na divjih vodah priveslala tri zlate, dve srebrni in bronasto odličje.
Šport > NogometNogomaniapred 22 urami in 40 minutami
Sinjemodri so med angleško elito še vedno najboljši, letos so kljub mnogim težavam spet postali prvaki! Zanje je to četrta zaporedna krona v Premier League.
Šport > KolesarstvoDnevnikpred 22 urami in 40 minutami
Preden je napadel, je podelil še spominek
Tadej Pogačar (UAE Emirates) je z drugim mestom v kronometru in s prepričljivo zmago na kraljevi etapi pokazal, zakaj je trenutno številka ena svetovnega kolesarstva in italijanske kolesarske pentlje. Končno zmago na Giru mu lahko prepreči le še
ŠportSiol.netpred 22 urami in 46 minutami
Žiga Lin Hočevar, novi čudežni deček slovenskega športa
Žiga Lin Hočevar, šele 16-letni kajakaš in kanuist na divjih vodah, se je s svojimi uspehi močno zapisal na zemljevid slovenskega športa, potem ko je v Tacnu postal dvakratni evropski prvak. V pogovoru je večkrat poudaril svoje družinske člane, a ko je omenil svojega očeta, so ga premagale solze.
ŠportEkipa24pred 22 urami in 50 minutami
Za konec EP v Tacnu zlato kanuistom, srebro kanuistkam
Fantastično nedeljo na evropskem prvenstvu v slalomu na divjih vodah v Tacnu sta zaokrožili slovenski ekipi. Kanuisti so v postavi Žiga Lin Hočevar, Luka Božič in Beni Savšek osvojili že tretje slovensko zlato na prvenstvu, uspeh pa je z drugim mestom dopolnila ženska ekipa v postavi Eva Alina Hočevar, Alja Kozorog in Lea Novak. Več na Ekipa24.si