Šport > Nogomet

sobota, 11. maj

Šport > NogometEkipa24pred 7 dnevi
Slika članka
Uf, kakšen derbi v Mariboru! Več kot 10 tisoč gledalcev v Ljudskem vrtu, na koncu pa veliko veselje za ...
V Ljudskem vrtu sta Maribor in Olimpija odigrala zadnji večni derbi letošnje sezone. Več na Ekipa24.si
Šport > NogometŽurnal24pred 7 dnevi
Derbi tokrat prinesel menjavo na lestvici
Nogometaši Maribora so v neposrednem obračunu za drugo mesto lestvice premagali ljubljansko Olimpijo z golom razlike.
Šport > NogometNogomaniapred 7 dnevi
Slovenski reprezentančni vezist Timi Max Elšnik je stopil pred mikrofone po novem porazu Olimpije na večnih derbijih z Mariborom.
Velika zmaga za Maribor! Ante Šimundža je s svojimi varovanci spet porazil Olimpijo in prevzel drugo mesto na lestvici Prve lige.
Šport > NogometNogomaniapred 8 dnevi
Maribor je v zaključku večnega derbija v prednosti in na dobri poti, da Olimpijo sklati z drugega mesta na tabeli Prve lige.
Ljudski vrt je bil danes razprodan, na tribunah se je zbralo 10.500 gledalcev.
Šport > NogometSiol.netpred 8 dnevi
Dinamo sedmič zapored hrvaški prvak
Nogometaši zagrebškega Dinama so spet hrvaški nogometni prvaki. Po zmagi nad Osijekom z 1:0 in porazu Rijeke z 1:3 proti Varaždinu so si dva kroga pred koncem priigrali neulovljivo prednost sedmih točk pred Rečani. Za Dinamo je to sedmi naslov prvaka zapovrstjo, 25. v hrvaški ligi in 29. skupno.
Turški investitor Acun Ilicali se je danes pojavil v Ljudskem vrtu!
Šport > NogometEkipa24pred 8 dnevi
City zanesljiv tudi v Londonu, Burnley in Luton izpadla
Nogometaši Manchester Cityja so trdno odločeni, da iz rok ne izpustijo priložnosti in še četrtič zapovrstjo ter šestič v zadnjih sedmih letih osvojijo angleško ligo. V 37. krogu so v gosteh s 4:0 premagali londonski Fulham, s tem pa na lestvici prehiteli Arsenal, s katerim imajo zdaj enako število odigranih tekem. Več na Ekipa24.si
Ob polčasu je Maribor v prednosti, toda Olimpija je zapravljala priložnosti kot po tekočem traku. Vse kaže na zelo napeto dogajanje v nadaljevanju.
Maribor na večnem derbiju proti Olimpiji sicer ne briljira, toda kljub temu je v prednosti! Soudani je izkoristil darilo Matevža Vidovška.
Občinski derbi brez zmagovalca
Nogometaši Domžal in Kalcerja Radomelj so se v 35. krogu Prve lige Telemach razšli z neodločenim izidom 1:1 (1:1). Več na Ekipa24.si
Sosedski obračun Domžal in Radomelj ni dal zmagovalca, ekipi sta se razšli s prijateljskih 1:1. S točko so v taboru mlinarjev prav gotovo bolj zadovoljni, saj bi ob koncu sezone lahko prevesila v boju za obstanek. Dvoboj v Domžalah so bolje pričeli domačini, ki so povedli na začetku enajste minute. Nick Perc je prodrl po … The post Na sosedskem obračunu delitev točk appeared first on Slovenski nogometni portal .
Turški dragulj Arda Güler je nocoj tretjič tekmo za Real začel že od prve minute in že spet se je vpisal med strelce!
To je Maribor! Noro vzdušje več kot uro pred večnim derbijem (video)