Šport > NogometSNPortal.sipred 3 urami in 5 minutami
Včerajšnji sončen dan je v občini Kungota bil zelo vesel. Po več letih čakanja so športni navdušenci na severnem koncu Štajerske končno pozdravili najnovejšo infrastrukturno pridobitev. Po dveh letih gradnje so v Spodnji Kungoti slovesno odprli nov medgeneracijski športni center, katerega vrednost je ocenjena na približno 2,3 milijona evrov, in ki bo predstavljal vrata v … The post FOTO: V Kungoti slovesna otvoritev novega stadiona appeared first on Slovenski nogometni portal .

četrtek, 25. april

Šport > NogometSNPortal.sipred 1 dnem, 9 urami in 38 minutami
Nogometaši Rogaške so drugi finalisti letošnjega pokalnega tekmovanja. Slatinčani so na izjemno razburljivem dvoboju v Fazaneriji po streljanju enajstmetrovk ugnali Muro in prišli na prag prve klubske lovorike. Pred nekaj manj kot tri tisoč gledalci so v prekmurski prestolnici dvoboj bolje odprli domačini, ki so dobro igro kronali z zadetkom v 20. minuti. Sandi Nuhanović … The post Rogaška po streljanju enajstmetrovk do zgodovinskega finala appeared first on Slovenski nogometni portal .
Šport > NogometSNPortal.sipred 1 dnem, 11 urami in 41 minutami
Nogometašice Ljubljane bodo prihodnji mesec v Stožicah zaigrale v finalu ženskega pokala, potem ko na domačem terenu proti Dravi niso dopustile presenečenja. Ljubljančanke so na umetni zelenici stadiona Ilirije z visokih 6:0 ugnale Ptujčanke, ki so konkurenčne bile predvsem v prvem delu. Na odmoru so namreč zaostajale le za zadetek, ki ga je sredi polčasa … The post Ljubljana proti Ptujčankam ni dovolila presenečenja appeared first on Slovenski nogometni portal .
Šport > NogometSNPortal.sipred 1 dnem, 14 urami in 11 minutami
Nogometašice Mure so prve finalistke pokalnega tekmovanja za ženske. Črno-bele so v Fazaneriji na derbiju gostile Olimpijo in slavile z minimalnih 1:0. Potnika v finale je odločila Jona Javorič, ki je v zaključku prvega polčasa nesrečno zatresla lastno mrežo. Pomurke so na odmor zasluženo odhajale z vodstvom, saj so si v prvem delu priigrale več … The post Muri po avtogolu derbi in vstopnica za finale appeared first on Slovenski nogometni portal .

sreda, 24. april

Šport > NogometSNPortal.sipred 2 dnevoma, 9 urami in 38 minutami
Prvi finalisti letošnjega pokala so nogometaši Gorice, ki so na domačem terenu po streljanju enajstmetrovk ugnali Beltince. Vrtnice bodo prihodnji mesec v Stožicah naskakovale četrto pokalno lovoriko. V novogoriškem športnem parku je obračun moštev, ki zasedata mesti tik pod vrhom 2. SNL, pričakovano bil zelo borben in tudi izenačen. Po prvem polčasu je kazalo na … The post Gorica po loteriji enajstmetrovk do vstopnice za finale appeared first on Slovenski nogometni portal .
Šport > NogometSNPortal.sipred 2 dnevoma, 10 urami in 40 minutami
SK Rapid je nocoj, ob 20.30 uri, v 28. krogu avstrijske Bundeslige gostil Sturm Graz. Gostje so na pomembnem gostovanju vknjižili zmago z rezultatom 3:1. 25-letni Tomi Horvat je ob zmagi prispeval gol ter asistenco. Slovenski reprezentant je za vodstvo poskrbel že v 8. minuti srečanja. V 29. minuti je vodstvo na 2:0 povišal Gazibegović, … The post Tomi Horvat v glavni vlogi! appeared first on Slovenski nogometni portal .
Šport > NogometSNPortal.sipred 2 dnevoma, 11 urami in 7 minutami
AEK je v 33. krogu grške Superlige gostil Panathinaikos. AEK je na grškem derbiju zgornjega dela lestvice slavil s kar 3:0. Za domačo zasedbo je dvakrat zadel Eliasson, en zadetek pa je dosegel Ponce. Adam Gnezda Čerin je odigral celotno tekmo, Šporar je v igro prišel v 46. minuti srečanja, Verbič pa v 64. minuti. … The post Boleč in usoden poraz Panathinaikosa? appeared first on Slovenski nogometni portal .
V slovenskem pokalnem tekmovanju preostale štiri udeležence čaka hud boj za finalno vstopnico. Prva odločitev bo padla že nocoj v Novi Gorici, kjer je na sporedu drugoligaški obračun. Tretjič v zgodovini tekmovanja se bo pripetilo, da v finalu ne bo igral prvoligaš. Prvemu je leta 2002 to uspelo Aluminiju, nazadnje pred štirimi leti Nafti. Odgovor … The post Gorica petič ali Beltinci prvič? appeared first on Slovenski nogometni portal .

torek, 23. april

Slovenski reprezentančni napadalec Žan Vipotnik je po dveh mesecih ponovno zablestel v dresu Bordeauxa. Konjičan je prispeval pomemben delež ob dvanajsti zmagi žirondincev v sezoni. Vipotnik je nazadnje v francoski Ligue 2 zabil 24. februarja na domačem terenu proti Guingampu. Za prekinitev dvomesečnega strelskega posta si je 22-letnik izbral Dunkerque, in to je storil na … The post Vipotnik z izjemnim zadetkom prekinil strelski post (VIDEO) appeared first on Slovenski nogometni portal .
Evropska nogometna zveza (UEFA) je sporočila seznam sodnikov, na katere računa med 14. junijem in 14. julijem na prihajajočem prvenstvu stare celine. Na Euru bo ponovno sodniške predstavnike imela tudi Slovenija. Slavko Vinčić bo s svojo ekipo vnovič skrbel za deljenje pravice na obračunih najboljših evropskih reprezentanc. To bo za 44-letnega Mariborčana tretje prvenstvo stare … The post V Nemčiji bo pravico delil tudi Vinčić appeared first on Slovenski nogometni portal .

ponedeljek, 22. april

Alaves je v 32. krogu španske LaLige gostil Atletico iz Madrida. Madridčani so na gostovanju, presenetljivo, ostali praznih rok. Alaves je zmagal z 2:0. Po izpadu v ligi prvakov, so Oblak in soigralci včeraj doživeli nov poraz. Tokrat so izgubili v španskem prvenstvu. Jan Oblak je moral dvakrat po žogo v svojo mrežo. Za Alaves … The post Boleč poraz Atletica appeared first on Slovenski nogometni portal .
Koper je v 32. krogu Prve lige Telemach gostil ljubljanski Bravo. Tekma v Kopru se je končala z neodločenim izidom 0:0. V prvem polčasu sta mreži obeh ekip mirovali. Tudi v drugem polčasu, kljub številnim menjavam obeh strategov, zadetkov ni bilo. Orbanić in Koprivec sta mrežo ohranila nedotaknjeno, posledično je sledila delitev točk. Ekipi sta … The post Brez zmagovalca v Kopru appeared first on Slovenski nogometni portal .

nedelja, 21. april

Celjani so danes, ob 17.30 uri, v sklopu 32. kroga Prve lige Telemach, gostili ekipo Domžal. Domžalčani so proti vodilni ekipi prvenstva vknjižili pomembno zmago z rezultatom 3:2. V prvem polčasu je za vodstvo domače zasedbe poskrbel Matko, ki je bil natančen v 20. minuti. V nadaljevanju prvega polčasa zadetkov ni bilo več. V 53. … The post Grofje pred pomembnim obračunom ostali brez točk appeared first on Slovenski nogometni portal .
Lamia je danes, v 32. krogu grške Superlige, gostila Panathinaikos. Grški velikan je vknjižil zmago s kar 5:0 in domov odnesel tri točke. Ob visoki zmagi se je med strelce vpisal tudi Benjamin Verbič. 30-letni slovenski krilni napadalec je zadel takoj ob vstopu v igro. V 21. minuti je zamenjal poškodovanega Bernarda, le dve minuti … The post Verbič napoveduje dobro strelsko formo appeared first on Slovenski nogometni portal .
Le Havre je danes, v 30. krogu francoske Ligue 1, gostil Metz. Gostje so se veselili minimalne zmage z 1:0. Elsnerjevi varovanci so na zadnjih petih tekmah doživeli kar štiri poraze. Le Havre je po današnjem porazu na šestnajstem mestu, ki vodi v nižji rang tekmovanja. V prvem polčasu zadetkov ni bilo. V drugem polčasu … The post Le Havre v bitki za obstanek appeared first on Slovenski nogometni portal .
Maribor je danes, ob 15.00 uri, v 32. krogu Prve lige Telemach gostil Rogaško. Vijoličasti so brez težav vknjižili zmago z rezultatom 3:0 in se veselili novih treh točk. Mariborčani so na zadnjih osmih prvenstvenih tekmah zabeležili kar šest zmag ter dva remija. Maribor je v današnje srečanje krenil z odlično popotnico, po zmagi proti … The post Prepričljiva zmaga Maribora appeared first on Slovenski nogometni portal .

sobota, 20. april

Verona je danes v 23. krogu italijanske Serie A gostila Udinese. Videmčani so na gostovanju ostali praznih rok, saj so izgubili z 1:0. Jaka Bijol je odigral celotno srečanje, medtem ko Sandi Lovrić, zaradi poškodbe, ne more konkurirati za nastop. V prvem polčasu sta mreži ostali nedotaknjeni. Tudi drugi polčas je potekal podobno, vendar je … The post Udinese že štiri tekme brez zmage appeared first on Slovenski nogometni portal .
Fužinar je danes v 26. krogu 2. SNL gostil Gorico. Novogoričani so vknjižili pomembno zmago v gosteh. Gorica se je veselila zmage z 2:0, ki jim je prinesla skok na drugo mesto. Za vodstvo Gorice je že v 1. minuti zadel Jalinous. Tik pred zaključkom tekme je končni rezultat potrdil Krstić. Gorica je neporažena vse … The post Pomembna zmaga Gorice appeared first on Slovenski nogometni portal .
Bilje so v 26. krogu 2. SNL gostile Nafto. Gostje so na gostovanju zmagali z rezultatom 2:1. Nafta je tekmi, ki se je pričela ob 17.00 uri, vknjižila pomembne tri točke. V prvem polčasu zadetkov ni bilo. Tudi v prvem delu drugega polčasa se mreži nista zatresli. Za Nafto sta v polno merila Polić in … The post Nafta do pomembne zmage appeared first on Slovenski nogometni portal .
Ženska članska ekipa Eintrachta je v 19. krogu nemške Bundeslige gostila FC Nürnberg. Domača zasedba iz Frankfurta je zmagala s kar 4:1. Za končnih 4:1 je poskrbela 25-letna Lara Prašnikar. Članica slovenske izbrane vrste je strelsko formo iz reprezentančnega dresa prenesla tudi v klubski dres. Danes je v nemškem prvenstvu zadela za pomembno zmago svojega … The post Lara Prašnikar potrdila zmago Eintrachta appeared first on Slovenski nogometni portal .