Vir: SNPortal.si

Včeraj

Šport > NogometSNPortal.sipred 1 dnem, 3 urami in 29 minutami
Ljudski vrt bo na sobotnem obračunu Maribora in Olimpije po mesecu in pol na svojih tribunah ponovno gostil navijače. Ti bodo izdatno napolnili tribune, na njih se bo zbralo več kot 10 tisoč obiskovalcev. Po sporni kazni Nogometne zveze Slovenije se navijači vijoličastih ta vikend ponovno vračajo na tribune stadiona, ki bodo v soboto pokale … The post Ljudski vrt bo v soboto pokal po šivih appeared first on Slovenski nogometni portal .

ponedeljek, 6. maj

Šport > NogometSNPortal.sipred 1 dnem, 18 urami in 15 minutami
Ljubljanska Olimpija se tudi v zaključku aktualne sezone ne more izognit slabim novicam iz sodnih dvoran. Španski strateg Albert Riera je dobil tožbo proti nekdanjemu klubu. Kot poroča Sportklub je v sodnem sporu med zeleno-belimi in Riero Mednarodna nogometna zveza – FIFA pritrdila v prid Majorčanu. Glede na razplet podobnih primerov med Olimpijo in njenimi … The post Olimpija z novo izgubljeno tožbo appeared first on Slovenski nogometni portal .
Šport > NogometSNPortal.sipred 1 dnem, 23 urami in 47 minutami
Zoran Zeljković se po sedmih mesecih sedenja na klopi Olimpije poslavlja s položaja trenerja zmajev. Triinštiridesetletni strateg je zeleno-bele vodil na vsega 30 tekmah. Šestnajst zmag, osem remijev in šest porazov je bilanca, ki ni zadovoljila apetitov vodstva ljubljanskega prvoligaša. Olimpija v spomladanskem delu sezone ne blesti. Na zadnjih dveh tekmah so zmaji doživeli minimalen … The post Zeljković zaključil svojo pot pri zeleno-belih appeared first on Slovenski nogometni portal .

nedelja, 5. maj

Šport > NogometSNPortal.sipred 2 dnevoma, 22 urami in 21 minutami
Danes se je ob 15.00 uri odvijal dvoboj dna prvenstvene lestvice v Prvi ligi Telemach. Radomlje so gostile Rogaško, na koncu pa so slavili domači nogometaši z rezultatom 1:0. V prvem polčasu sta mreži ostali nedotaknjeni. V drugem polčasu, natančneje v 73. minuti, je edini zadetek na tekmi dosegel Krolo. Mlinarji so vknjižili pomembno zmago … The post Radomljani ohranjajo upanje za osmo mesto appeared first on Slovenski nogometni portal .
BW Linz je včeraj v avstrijski Bundesligi gostil Tirol. Tekma se je končala z rezultatom 3:2, zmage pa se je veselila domača zasedba. Mladi 22-letni Nik Prelec je dosegel zadetek in prispeval asistenco, kljub temu pa je Tirol ostal praznih rok. Prelec je bil natančen v 40. minuti, ko je izid izenačil na 1:1. Tirol … The post Zadetek in asistenca Prelca premalo za točke appeared first on Slovenski nogometni portal .
Mallorca je v 34. krogu španske LaLige gostila Atletico. Madridčani so vknjižili pomembno zmago v gosteh, z minimalnih 1:0. Slovenski vratar Jan Oblak je tokrat mrežo ohranil nedotaknjeno. Za zgodnje vodstvo Atletica, je v 5. minuti poskrbel Riquelme. V nadaljevanju obračuna zadetkov ni bilo več. Sobotna zmaga ekipe iz prestolnice je druga zaporedna zmaga v … The post Atleti do pomembne zmage appeared first on Slovenski nogometni portal .

sobota, 4. maj

Le Havre je v 32. krogu francoske Ligue 1 gostil Strasbourg. Varovanci Luke Elsnerja so na domači tekmi vknjižili pomembno zmago z rezultatom 3:1. Za domače je dvakrat v polno meril Kechta, tretji zadetek Le Havreja pa je dosegel Ayew. Gostje so edini zadetek dosegli v 86. minuti srečanja. Luka Elsner je skupaj z varovanci … The post Le Havre prekinil niz brez zmag appeared first on Slovenski nogometni portal .

petek, 3. maj

Triglav je v 28. krogu 2. SNL gostil vodilno ekipo prvenstva, Nafto. Nafta je na petkovi tekmi zmagala z rezultatom 2:1. V prvem polčasu sta obe ekipi dosegli zadetek. V nadaljevanju, v drugem polčasu je za tri točke gostov poskrbel Stjepan Igrec, ki je bil natančen v 88. minuti obračuna. Nogometaši Nafte ostajajo na vrhu … The post Pomembna zmaga Nafte appeared first on Slovenski nogometni portal .
Hoffenheim je v 32. krogu nemške Bundeslige gostil RB Leipzig. Rdeči biki so na gostovanju zabeležili točko, za katero je poskrbel Benjamin Šeško. Slovenski osrednji napadalec je v polno meril v 38. minuti srečanja. 20-letni Šeško je igro zapustil v 59. minuti. Gostje so od 72. minute naprej igrali z igralcem manj, saj je rdeč … The post Šeško nadaljuje z izjemno strelsko formo appeared first on Slovenski nogometni portal .

sreda, 1. maj

Slovenski reprezentant Tomi Horvat nadaljuje z izvrstnimi predstavami v dresu graškega Sturma. Štajerci so v Celovcu po zaslugi 25-letnega Prekmurca osvojili novo pokalno lovoriko. V ponovitvi lanskega finala so pred 30 tisoč gledalci Gradčani slavili proti Rapidu. Dunajčani so po zadetku Matthiasa Seidla dobili prvi polčas, a je Sturm v drugem uprizoril veliki preobrat. Kmalu … The post Horvat Sturmu priboril novo lovoriko (VIDEO) appeared first on Slovenski nogometni portal .

nedelja, 28. april

Šport > NogometSNPortal.sipred 10 dnevi
Danes se je v Celju odvijal pravi nogometni spektakel Prve lige Telemach. Grofje so v 33. krogu gostili ljubljansko Olimpijo. Celje je vknjižil minimalno zmago z 1:0 in si poleg treh točk zagotovil tudi naslov državnega prvaka. Izjemna obiskanost današnje tekme, kot nalašč za domače slavje Celjanov. V prvem polčasu sta mreži ostali nedotaknjeni. Edini … The post Celjani slavili naslov prvaka appeared first on Slovenski nogometni portal .

sobota, 27. april

Šport > NogometSNPortal.sipred 11 dnevi
RB Leipzig je danes, ob 15.30 uri, gostil Dortmund. Rdeči biki so na tekmi 31. kroga v nemški Bundesligi slavili s kar 4:1 in poskrbeli, da tri točke ostanejo doma. Med strelci je bil ponovno slovenski napadalec Benjamin Šeško. Za domačo zasedbo so v polno merili Openda, Šeško, Simakan ter Baumgartner. Edini zadetek za goste … The post Šeško natančen proti Dortmundu appeared first on Slovenski nogometni portal .
Včerajšnji sončen dan je v občini Kungota bil zelo vesel. Po več letih čakanja so športni navdušenci na severnem koncu Štajerske končno pozdravili najnovejšo infrastrukturno pridobitev. Po dveh letih gradnje so v Spodnji Kungoti slovesno odprli nov medgeneracijski športni center, katerega vrednost je ocenjena na približno 2,3 milijona evrov, in ki bo predstavljal vrata v … The post FOTO: V Kungoti slovesna otvoritev novega stadiona appeared first on Slovenski nogometni portal .

četrtek, 25. april

Šport > NogometSNPortal.sipred 12 dnevi
Nogometaši Rogaške so drugi finalisti letošnjega pokalnega tekmovanja. Slatinčani so na izjemno razburljivem dvoboju v Fazaneriji po streljanju enajstmetrovk ugnali Muro in prišli na prag prve klubske lovorike. Pred nekaj manj kot tri tisoč gledalci so v prekmurski prestolnici dvoboj bolje odprli domačini, ki so dobro igro kronali z zadetkom v 20. minuti. Sandi Nuhanović … The post Rogaška po streljanju enajstmetrovk do zgodovinskega finala appeared first on Slovenski nogometni portal .
Nogometašice Ljubljane bodo prihodnji mesec v Stožicah zaigrale v finalu ženskega pokala, potem ko na domačem terenu proti Dravi niso dopustile presenečenja. Ljubljančanke so na umetni zelenici stadiona Ilirije z visokih 6:0 ugnale Ptujčanke, ki so konkurenčne bile predvsem v prvem delu. Na odmoru so namreč zaostajale le za zadetek, ki ga je sredi polčasa … The post Ljubljana proti Ptujčankam ni dovolila presenečenja appeared first on Slovenski nogometni portal .
Šport > NogometSNPortal.sipred 13 dnevi
Nogometašice Mure so prve finalistke pokalnega tekmovanja za ženske. Črno-bele so v Fazaneriji na derbiju gostile Olimpijo in slavile z minimalnih 1:0. Potnika v finale je odločila Jona Javorič, ki je v zaključku prvega polčasa nesrečno zatresla lastno mrežo. Pomurke so na odmor zasluženo odhajale z vodstvom, saj so si v prvem delu priigrale več … The post Muri po avtogolu derbi in vstopnica za finale appeared first on Slovenski nogometni portal .

sreda, 24. april

Prvi finalisti letošnjega pokala so nogometaši Gorice, ki so na domačem terenu po streljanju enajstmetrovk ugnali Beltince. Vrtnice bodo prihodnji mesec v Stožicah naskakovale četrto pokalno lovoriko. V novogoriškem športnem parku je obračun moštev, ki zasedata mesti tik pod vrhom 2. SNL, pričakovano bil zelo borben in tudi izenačen. Po prvem polčasu je kazalo na … The post Gorica po loteriji enajstmetrovk do vstopnice za finale appeared first on Slovenski nogometni portal .
SK Rapid je nocoj, ob 20.30 uri, v 28. krogu avstrijske Bundeslige gostil Sturm Graz. Gostje so na pomembnem gostovanju vknjižili zmago z rezultatom 3:1. 25-letni Tomi Horvat je ob zmagi prispeval gol ter asistenco. Slovenski reprezentant je za vodstvo poskrbel že v 8. minuti srečanja. V 29. minuti je vodstvo na 2:0 povišal Gazibegović, … The post Tomi Horvat v glavni vlogi! appeared first on Slovenski nogometni portal .
AEK je v 33. krogu grške Superlige gostil Panathinaikos. AEK je na grškem derbiju zgornjega dela lestvice slavil s kar 3:0. Za domačo zasedbo je dvakrat zadel Eliasson, en zadetek pa je dosegel Ponce. Adam Gnezda Čerin je odigral celotno tekmo, Šporar je v igro prišel v 46. minuti srečanja, Verbič pa v 64. minuti. … The post Boleč in usoden poraz Panathinaikosa? appeared first on Slovenski nogometni portal .
Šport > NogometSNPortal.sipred 14 dnevi
V slovenskem pokalnem tekmovanju preostale štiri udeležence čaka hud boj za finalno vstopnico. Prva odločitev bo padla že nocoj v Novi Gorici, kjer je na sporedu drugoligaški obračun. Tretjič v zgodovini tekmovanja se bo pripetilo, da v finalu ne bo igral prvoligaš. Prvemu je leta 2002 to uspelo Aluminiju, nazadnje pred štirimi leti Nafti. Odgovor … The post Gorica petič ali Beltinci prvič? appeared first on Slovenski nogometni portal .