Vir: SNPortal.si

četrtek, 11. april

Šport > NogometSNPortal.sipred 26 dnevi
Koper je v 30. krogu Prve lige Telemach gostil Aluminij. Kanarčki so na tekmi, ki se je pričela ob 16.45 uri, zmagali z rezultatom 2:1. V prvem polčasu so povedli gostje. Za Kidričane je v 40. minuti zadel Jovan. Za Koper sta v drugem polčasu zadela Aondowase in Jelenič in tako poskrbela za zmago Kopra. … The post Koper do treh točk appeared first on Slovenski nogometni portal .
Šport > NogometSNPortal.sipred 27 dnevi
Atletico je na prvi tekmi četrtfinala v ligi prvakov gostil nemški Dortmund. Varovanci Diega Simeoneja so v Madridu zmagali z rezultatom 2:1. Za Atletico sta zadela De Paul in Lino, medtem ko je za Dortmund zadel Haller. Jan Oblak kljub dobri predstavi ni uspel mreže ohraniti nedotaknjene. Madridčani bodo 16. aprila gostovali v Nemčiji, kjer … The post Atleti do pomembne zmage appeared first on Slovenski nogometni portal .

sreda, 10. april

Olimpija je v 30. krogu Prve lige Telemach, v Stožicah, gostila Radomlje. Na tekmi štirih zadetkov, tokrat ni bilo zmagovalca. Srečanje se je končalo z nedoločenim izidom 2:2. Za vodstvo Ljubljančanov je v 9. minuti zadel Durdov. V 38. minuti je izid na 1:1 izenačil Malenšek. Rezultat je bil ob odmoru 1:1. V 54. minuti … The post Atraktivna tekma brez zmagovalca appeared first on Slovenski nogometni portal .
Domžale so danes, ob 16.45 uti, gostile Rogaško. Na tekmi 30. kroga Prve lige Telemach so slavili nogometaši Rogaške. Gostje so vknjižili zmago z minimalnih 1:0. Za zgodnje vodstvo je v 4. minuti zadel Thalisson. Domžalčani so ob odmoru zaostajali za en zadetek. V nadaljevanju srečanja, kljub številnim menjavam in priložnostim, zadetka ni bilo. Rogaška … The post Slatničani uspešni v gosteh appeared first on Slovenski nogometni portal .
Celje je v 30. krogu Prve lige Telemach gostil ljubljanski Bravo. Grofje so tekmo, ki se je pričela ob 14.45 uri, zmagali z rezultatom 2:1. Za Celjane sta zadela Edmilson in Prucev, Popović pa je v 32. minuti zgrešil strel z bele pike. Edini zadetek za Ljubljančane je dosegel Pečar. Kljub številnim menjavam gostje niso … The post Celjani uspešni na domačem terenu appeared first on Slovenski nogometni portal .
Šport > NogometSNPortal.sipred 28 dnevi
Tudi proti Muri so Mariborčani nadaljevali z odličnimi predstavami. Vijoličasti to pomlad v prvenstvu na zelenici še niso priznali premoči nasprotniku. Proti črno-belim so slavili četrtič v nizu. Prekmurci niso imeli nobenih možnosti, v okvir domačih vrat niso sprožili niti enega strela. Povsem drugačna zgodba se je odvijala pred vrati Klemna Mihelaka. Gostujoči čuvaj mreže … The post FOTO: Maribor – Mura 5:0 (9.4.2024) appeared first on Slovenski nogometni portal .

torek, 9. april

Maribor je danes v 30. krogu Prve lige Telemach, ob 18.45 uri, gostil Muro. Vijoličasti so na domačem terenu vknjižili visoko zmago s kar 5:0. V prvem polčasu so dvakrat zadeli Mariborčani, natančneje El Arbi Soudani, ki je v polno meril v 20. minuti in 24. minuti. V drugem polčasu je dvakrat zadel Jakupović, enkrat … The post Visoka zmaga Maribora appeared first on Slovenski nogometni portal .
Slovenska ženska nogometna reprezentanca je danes, ob 15.00 uri, gostovala v Makedoniji. Slovenke so odigrale drugo tekmo v sklopu kvalifikacij za žensko člansko evropsko prvenstvo. Varovanke selektorja Saše Kolmana so vknjižile visoko zmago s kar 5:0. Za Slovenijo so zadele Korošec, Prašnikar, Kajzba in Kolbl, v 29. minuti pa je avtogol dosegla Pančurova. Slovenke se … The post Prepričljiva zmaga v Skopju appeared first on Slovenski nogometni portal .
Slovenska ženska reprezentanca do 19 let je danes, ob 12.00 uri, gostila mladinsko reprezentanco Grčije. Na kvalifikacijski tekmi za žensko evropsko prvenstvo do 19 let so slavile Grkinje z rezultatom 2:0. Slovenija je današnjo tekmo začela z naslednjimi igralkami: Vidrih, Gerjol, Rakovec, Ravnik, Šoštarič, Osojnik, Madon, Dolinar, Omerzu, Vilčnik, Kern. Za grško reprezentanco sta zadeli … The post Slovenke kvalifikacijski turnir zaključile brez točk appeared first on Slovenski nogometni portal .

ponedeljek, 8. april

Šport > NogometSNPortal.sipred 29 dnevi
V razburljivi končnici državnega prvenstva bodo Radomljani pot do obstanka poizkušali doseči z menjavo na trenerski klopi. Mlinarje bo po odhodu Oliverja Bogatinova vodil Darjan Slavic. Enainštiridesetletni Prekmurec je nazadnje deloval v Muri, kjer se je v aktualni sezoni preizkušal v več vlogah. Na začetku sezone je po odhodu Dejana Grabića začasno s klopi vodil … The post Mlinarje bo do obstanka poizkušal popeljati Darjan Slavic appeared first on Slovenski nogometni portal .
Tudi v ženski različici slovenskega nogometnega pokala v boju za prestižno lovoriko ostaja le še četverica klubov. Žreb polfinala je določil, da ne bo prišlo do ponovitve lanskega finala. Najboljši ženski ekipi zadnjih let, Mura in Olimpija, sta se lani za prestižno lovoriko udarili v razburljivem finalu v Celju, ob koncu so se desetič naslova … The post Brez ponovitve lanskega finala appeared first on Slovenski nogometni portal .
Znana sta polfinalna para letošnjega pokalnega tekmovanja. V velikem finalu, ki bo na sporedu konec maja, bosta moči merila prvoligaš in drugoligaš. Žreb je hotel, da se za finalno vstopnico udarita edina preostala prvoligaša v tekmovanju. Več sreče so imeli v taboru Mure, ki bodo polfinalni obračun proti Rogaški gostili na domačem terenu. V Fazaneriji … The post V finalu prvoligaš proti drugoligašu appeared first on Slovenski nogometni portal .
Udinese je v 31. krogu italijanske Serie A gostil milanski Inter. Tekmo, ki se je pričela ob 20.45 uri, so nogometaši Interja zmagali z rezultatom 2:1. Za vodstvo domače zasedbe je v 40. minuti zadel Samardžić. Vodilna zasedba italijanskega prvenstva je ob polčasu zaostajala za en zadetek. V 55. minuti je uspešno izvedel enajstmetrovko Calhanoglu. … The post Udinese zapravil vodstvo in ostal praznih rok appeared first on Slovenski nogometni portal .
Udinese nocoj, ob 20.45 uri, gosti milanski Inter, ki prepričljivo vodi v italijanski Serie A. Videmčani bodo nocoj, na zahtevnem obračunu, želeli ostati neporaženi. Udinese kljub temu, da se nahaja na petnajstem mestu, ni še obvarovan pred cono izpada. Jaka Bijol in Sandi Lovrić bosta skupaj s soigralci skušala Udinese obdržati med italijansko elito. Pred … The post Udinese nocoj gosti vodilno ekipo prvenstva appeared first on Slovenski nogometni portal .
Šport > NogometSNPortal.sipred 30 dnevi
Sturm Graz je v 25. krogu avstrijske Bundeslige gostil LASK. Domača zasedba je poskrbela, da tri točke ostanejo doma. Sturm Graz je zmagal z minimalnih 1:0. Za vodstvo je v 20. minuti poskrbel Prass. LASK je ob odmoru zaostajal za en zadetek. V nadaljevanju srečanja zadetkov ni bilo več. Jon Gorenc Stanković, zaradi rdečega kartona … The post Horvat in soigralci do pomembnih treh točk appeared first on Slovenski nogometni portal .
Aris je v 30. krogu grške Superlige gostil Panathinaikos, ki je na neugodnem gostovanju vknjižil pomembno zmago z 2:0. Strelec prvega zadetka je bil slovenski reprezentant Andraž Šporar. Prvi polčas se je končal z začetnim izidom 0:0. Drugi polčas so bolje odprli gostje. V 62. minuti je za vodstvo z 1:0 poskrbel 30-letni Andraž Šporar. … The post Šporar v polno za zmago appeared first on Slovenski nogometni portal .
Gorica je včeraj, v 24. krogu 2. SNL, gostila ljubljansko Ilirijo. Novogoričani so na domačem terenu zmagali z visokih 4:1. Za zgodnje vodstvo Gorice je zadel Kadrić, ki je bil natančen še v 36. minuti. Za Gorico sta zadela tudi Kalani Almeida in Baruca, edini zadetek za goste pa je dosegel Maksimović. Tri točke so … The post Gorica nadaljuje uspešen niz zmag appeared first on Slovenski nogometni portal .
Beltinci so včeraj, ob 16.00 uri, gostili Jadran Dekane. Domača zasedba je v 24. krogu 2. SNL, vknjižila pomembno zmago z minimalnih 1:0. S to zmago nogometaši Beltincev ohranjajo stik z vrhom lestvice. V prvem polčasu zadetkov ni bilo. Edini zadetek je pozno, v 83. minuti dosegel Katuša in s tem poskrbel, da tri točke … The post Beltinci do pomembne zmage appeared first on Slovenski nogometni portal .

nedelja, 7. april

Bravo je v 29. krogu Prve lige Telemach gostil Domžale. Gostje so vknjižili pomembno zmago z rezultatom 3:1. V prvem polčasu zadetkov ni bilo. V drugem polčasu pa so gledalci v Šiški videli kar štiri gole. Za Domžale je dvakrat zadel Pišek in enkrat Stuparević, medtem ko je za Bravo v 88. minuti zadel Selan. … The post Bravo doma brez točk appeared first on Slovenski nogometni portal .

sobota, 6. april

Šport > NogometSNPortal.sipred 31 dnevi
Caen je v 31. krogu francoske Ligue 2 gostil Bordeaux. Tekma, ki se je pričela ob 19.00 uri, se je končala z zmago gostov, ki so bili boljši z 1:0. Za vodstvo gostujoče ekipe je v 20. minuti poskrbel Diaz, ki je dosegel edini zadetek na tekmi. V nadaljevanju srečanja gledalci niso bili priča spremembi … The post Zmaga Vipotnika in soigralcev appeared first on Slovenski nogometni portal .